Administracja sklepem PrestaShop - PAKIET OPTYMALNY
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Administracja sklepem PrestaShop - PAKIET OPTYMALNY

Administracja i zarządzanie sklepem Internetowym  Prestashop - ZAMÓW TERAZ

899,00 zł Netto

899,00 zł Netto

help_outlineZapytaj o produkt
Administracja sklepem PrestaShop - PAKIET OPTYMALNY

Administracja sklepem PrestaShop - PAKIET OPTYMALNY

 

Administracja sklepem PrestaShop – pakiet optymalny

Oddelegowanie kwestii związanych z administracją sklepem opartym o PrestaShop może być bardzo dobrym wyborem. Można bowiem zaoszczędzić tym sposobem mnóstwo czasu, który można będzie wykorzystać na realizowanie zadań związanych ze sprzedażą i obsługą klientów. Wszystkie kwestie techniczne zostaną natomiast oddane w ręce specjalistów, którzy gwarantują profesjonalne podejście do każdego problemu. Proponowany przez nas pakiet optymalny to doskonały wybór dla większości małych i średnich sklepów internetowych. Jeżeli jesteś właścicielem takiego sklepu to serdecznie zapraszamy do wybrania naszych usług i proponowanej pomocy. Gwarantujemy pełne zadowolenie z wybrania naszego produktu, który daje aż 420 minut miesięcznie profesjonalnej pomocy w obszarze zarządzania sklepem.

Oddeleguj skomplikowane zadania techniczne

Wybierając nasz pakiet administracji sklepem masz możliwość oddelegowania skomplikowanych zadań związanych z obsługą techniczną sklepu. Możesz być pewien, że nasi eksperci zajmą się wszystkimi powierzonymi im kwestiami. W ramach pakietu jesteśmy w stanie skonfigurować całą platformę sprzedażową w taki sposób, aby spełniała ona wymagania klientów. Dostosujemy sklep do Twoich potrzeb i sprawimy, że sprzedaż za jego pomocą będzie bardzo komfortowa i przyjemna. Dodatkowo zajmiemy się aktualizacjami. Wykonujemy je bezpiecznie i zgodnie z zaleceniami systemu PrestaShop. Dzięki temu masz pewność, że Twój sklep nie ulegnie awarii po aktualizacji i stale będzie dostępny dla wszystkich klientów. W ramach pakietu klienci otrzymują również dostęp do rozbudowanej pomocy technicznej. Jesteśmy w stanie rozwiązać wszystkie problemy związane z awariami platformy i sprawić, że będzie ona działała w pełni poprawnie. Naprawa błędów sklepu to nasza specjalność i usługa, którą możemy zrealizować w bardzo profesjonalny sposób. Usuniemy wszelkie błędy z platformy i przywrócimy ją do znakomitego działania.

Dajemy gwarancję najlepszej pomocy

Osoby wybierające proponowany przez nas pakiet optymalny mogą być przekonane, że otrzymają fachową pomoc, która spełni ich wszystkie oczekiwania. Świadczymy najlepsze usługi, na które warto postawić. Nasze duże doświadczenie w obszarze zarządzania sklepami powoduje, że jesteśmy jednymi z liderów na rynku i możemy proponować najlepsze usługi dla wszystkich klientów, którzy wybiorą naszą pomoc. Wybierając nasz pakiet dostajesz usługę z pełną gwarancją jakości i dostęp do najlepszych ekspertów. Każdego miesiąca masz do dyspozycji aż 420 minut, które możesz wykorzystać na zlecenie nam poszczególnych zadań lub skonsultowanie z nami swoich wątpliwości w zakresie działania sklepu. Z naszą pomocą narzędzie PrestaShop nie będzie miało przed Tobą żadnych tajemnic i sprawne zarządzanie platformą będzie bardzo komfortowe i wygodne. Gorąco zachęcamy do wybrania pakietu optymalnego, który będzie odpowiedni dla większości sklepów internetowych opartych o PrestaShop.PrestaShop - Zaufaj Profesjonalistom !

Porównaj wszystkie nasze pakiety PODSTAWOWY, OPTYMALNY, ROZBUDOWANY

ilość: 420 min/mieś
umowa: na min. 6 miesięcy. ( podana cena za 1 miesiąc)
konfiguracja sklepu: TAK
aktualizacja sklepu: TAK
aktualizacja modułów: TAK
pomoc techniczna: TAK
konsultacje mailowe: TAK
konsultacje telefoniczne: NIE
PRESTAADMIN02
88888885 Przedmioty
Czas trwania umowy
3 miesiące
Ilość minut w pakiecie
420