Pomoc techniczna i serwis PrestaShop - PAKIET OPTYMALNY
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Pomoc techniczna i serwis PrestaShop - PAKIET OPTYMALNY

Pomoc techniczna i serwis PrestaShop - naprawa, aktualizacja, backup, upgrade - ZAMÓW TERAZ

1,099.00 zł بدون الضريبة

1,099.00 zł بدون الضريبة

help_outlineAsk about product
Pomoc techniczna i serwis PrestaShop - PAKIET OPTYMALNY

Pomoc techniczna i serwis PrestaShop - PAKIET OPTYMALNY

 

Pomoc techniczna i serwis PrestaShop – pakiet optymalny

Kwestia zarządzania sklepem internetowym opartym o PrestaShop odgrywa bardzo duże znaczenie i warto się nad nią poważnie zastanowić. Wybranie najlepszych dla siebie rozwiązań od renomowanych firm będzie dawało wymierne korzyści i będzie w stanie prowadzić do dużego zadowolenia z działania w branży ecommerce. Prezentujemy zatem pakiet pomocy technicznej i serwisu, który jest kierowany do wszystkich właścicieli sklepów internetowych. Dzięki skorzystaniu z profesjonalnego pakietu przygotowanego przez naszą firmę można w przypadku każdej usterki liczyć na wsparcie specjalistów z obszaru napraw narzędzia jakim jest PrestaShop. Prezentowany pakiet optymalny zawiera aż 420 minut pracy doświadczonego serwisanta PrestaShop, które można wykorzystać na skorzystanie z pomocy technicznej w zakresie naprawy sklepu Internetowego PrestaShop. Zapoznaj się zatem z najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich właścicieli sklepów.

Zawartość pakietu optymalnego

W prezentowanym pakiecie optymalnym znajdują się wszystkie prace związane z obsługą techniczną sklepu internetowego. Jeżeli prowadzony przez Ciebie sklep opiera się o narzędzie PrestaShop to skorzystanie z naszego produktu będzie znakomitym wyborem. Jesteśmy w stanie w ramach naszych usług przeprowadzić wszystkie naprawy błędów na stronie. Bez względu na to czy nie działa cały sklep czy pojedynczy moduł można liczyć na fachowe wsparcie. 

Fachowe wsparcie w każdej sytuacji

Stawiamy sobie za cel zadowolenie klientów i dlatego też jesteśmy w stanie usuwać wszelkie błędy mogące występować w sklepie. Jesteśmy w stanie zaoferować dla klientów pełną dostępność i bardzo szybkie odpowiadanie na ewentualne zgłoszenia z problemami technicznymi. To właśnie nasza wysoka dostępność stanowi główną przewagę naszego przedsiębiorstwa i sprawia, że nasze usługi sprawdzą się znakomicie. Nie czekaj zatem dłużej i skorzystaj z fachowego wsparcia, które jest świadczone w ramach pakietu optymalnego. Wybierz dla siebie pomoc najlepszych ekspertów, którzy świetnie znają system do zarządzania treścią PrestaShop.

Obsłużymy sklep każdej wielkości

Pakiet optymalny pomocy technicznej i serwisu dla sklepów internetowych opartych o PrestaShop to znakomity wybór i gwarancja rzetelnego podejścia do świadczenia przez nas usług. W ramach pakietu optymalnego oferujemy aż 420 minut do wykorzystania. Taki czas, który jesteśmy w stanie poświęcić będzie w zupełności wystarczający dla małych oraz średnich sklepów internetowych. Jesteśmy w stanie w tym czasie rozwiązać większość problemów technicznych, które mogą wystąpić w sklepie.

PrestaShop - Zaufaj Profesjonalistom !

Ilość420 minut
E-mailowe zgłoszeniaTAK
Telefoniczne zgłoszeniaNIE

Termin ważności

14 dni
PrestaGuru
PRESTAPOMOC02
88888872 عناصر
6091627761782
Termin realizacji
14 dni
Wsparcie techniczne
14 dni
Ilość minut w pakiecie
420
pomoc telefoniczna
nie