Skontaktuj się z nami

telefon: +48 888 830 888
mail: biuro@prestaguru.pl

Aplikacja PrestaShop – błyskawicznie zbuduj swoją aplikację mobilną e-commerce

aplikacja prestashop

Aplikacja PrestaShop – błyskawicznie zbuduj swoją aplikację mobilną e-commerce

Aplikacja PrestaShop

Błyskawicznie zbuduj swoją aplikację mobilną e-commerce dla PrestaShop

Uzyskaj własną aplikację mobilną w mniej niż 60 sekund i poświęć więcej czasu na skupienie się na swojej podstawowej działalności.

– Spraw , aby klienci przychodzili do Ciebie z dala od konkurencji.

– Wszystko czego potrzebujesz to nazwa, logo i aplikacja jest gotowa!– Nie wymaga kodowania ani umiejętności programowania.

Dowiedz się, jak zbudować aplikację mobilną dla swojego sklepu e-commerce bez kodowania.

Kreator aplikacji to edytor typu „przeciągnij i upuść”, który nie wymaga znajomości programowania ani kodowania. Interfejs jest intuicyjny i łatwy w nawigacji, dzięki czemu proces jest łatwy w podróży! Jest to idealne rozwiązanie do rozpoczęcia tworzenia aplikacji i witryn internetowych w zaledwie kilka minut.

PrestaShop to rozwiązanie e-commerce klasy biznesowej, które zapewnia wszystko, czego potrzebujesz do sprzedaży online. Jest łatwy w użyciu i jest jedną z najpotężniejszych platform e-commerce na świecie. Dzięki PrestaShop Twoja firma może zostać założona w kilka minut, możesz korzystać ze wszystkich najnowszych metod płatności i możesz łatwo aktualizować swój sklep w miarę zmian.

Ruch na stronie jest jednym z najważniejszych wskaźników sukcesu każdej firmy. Dla firm, które polegają na swojej stronie internetowej do generowania ruchu, istnieje wiele sposobów, w jakie tracą tę szansę.

Prestashop to platforma e-commerce typu open source, która jest zarówno bezpłatna, jak i elastyczna. To doskonały sposób na założenie własnego sklepu internetowego i od ponad 10 lat wspiera przedsiębiorców.

Najłatwiejszy sposób na sprzedaż czegokolwiek online to założenie sklepu Internetowego Prestashop

PrestaGuru – Eksperci Prestashop

Dzięki ekspertom Prestashop otrzymasz najlepszą obsługę i optymalne rozwiązanie do stworzenia swojego sklepu internetowego.

 

Instalacja Prestashop

Skonfiguruj swój sklep w kilka minut bez znajomości kodowania , korzystając z naszego kreatora instalacji krok po kroku.

Konfiguracja Prestashop

Uruchom swój sklep w rekordowym czasie dzięki naszym narzędziom konfiguracyjnym. Nie musisz niczego kodować.

Wsparcie techniczne Prestashop

Oferujemy niezrównane wsparcie techniczne w przypadku wszelkich problemów z konfiguracją, które mogą się pojawić – niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy profesjonalistą. Będziesz mógł znaleźć pomoc we wszystkich językach!

Administracja i zarządzanie sklepem Prestashop

Twój menedżer konta Prestashop pomoże Ci monitorować stany magazynowe, śledzić zamówienia, zarządzać dostawcami, monitorować magazyn… I wiele więcej! Prestaguru jest tutaj, aby zająć się wszystkimi ciężarami, więc nie musisz.

Szkolenie Prestashop

Oferujemy kompleksowe szkolenia dla nowych użytkowników chcących nauczyć się instalować i konfigurować własne sklepy PrestaShop. Niezależnie od tego, czy jesteś absolutnym początkującym, czy ekspertem w tej dziedzinie, mamy dla Ciebie moduł szkoleniowy!

Zatrudnij Prestaguru do swoich potrzeb i zbuduj aplikację Prestashop

Prestaguru jest światowym liderem w instalacji i konfiguracji prestashop. Mamy ponad 450 profesjonalnych programistów, którzy pomogą Ci w Twoim projekcie, całodobowe wsparcie i gwarancję 100% satysfakcji!

 

PrestaGuru ułatwi Ci życie

Zaufało nam ponad 800 sklepów internetowych, oferując usługi instalacji, konfiguracji, dostosowywania, szkoleń i zarządzania prestashop. Prestaguru chce ułatwić Ci życie dzięki  bezproblemowym usługom.

Łatwa instalacja

Instalacja PrestaShop nigdy nie była łatwiejsza. Po prostu wybierz z naszej listy szablonów do zainstalowania lub stwórz swój własny, niepowtarzalny układ i projekt.

Prestaguru usuwa problem związany z instalacją!

Pomoc techniczna, kiedy najbardziej jej potrzebujesz

Prestaguru oferuje pomoc techniczną w trudnych chwilach – gdy masz duży ruch lub po prostu potrzebujesz kogoś, kto naprawi  błąd. Jesteśmy dostępni 24/7 dla wszystkich potrzeb technicznych – po prostu skontaktuj się z nami!

aplikacja prestashop

aplikacja prestashop

Łatwa instalacja

Rozpoczęcie pracy z nowym sklepem PrestaTeacher jest tak proste, jak to tylko możliwe. Po prostu wybierz swój plan, wpisz swój adres e-mail i presta!

 

Jakość, której możesz zaufać

Jesteśmy doświadczonym zespołem ekspertów PrestaShop, którzy pasjonują się tą platformą. Zaprojektowaliśmy nasze usługi tak, aby były szybkie, niedrogie i dobrze działały na urządzeniach mobilnych.

Zmaksymalizuj doświadczenie klienta

Pomożemy Ci stworzyć spersonalizowane doświadczenie dla Twoich klientów, dbając o techniczną stronę rzeczy – modernizację, instalację i konfigurację sklepu dla Ciebie. Możesz wtedy skupić się na tym, co naprawdę ważne – budowaniu relacji z klientami i dostarczaniu niesamowitych produktów!

https://PrestaGuru.pl

aktualna wersja Prestashop to :  1.7.8.2  https://build.prestashop.com/news/prestashop-1-7-8-2-maintenance-release/

https://bit.ly/3DTqj1G

guru
guru@prestaguru.pl


Włącz powiadomienia OK Nie dziękuję