Skontaktuj się z nami

telefon: +48 888 830 888
mail: biuro@prestaguru.pl

Audyt sklepu PrestaShop – Dlaczego jest Ci potrzebny ?

audyt-sklepu-internetowego-prestashop

Audyt sklepu PrestaShop – Dlaczego jest Ci potrzebny ?

Audyt sklepu PrestaShop

Zapytaj o ofertę :  https://prestaguru.pl/blog/sklep/audyt-prestashop

biuro@prestaguru.pl/blog

+48 888 830 888

 

 

Audyt PrestaShop może pomóc w znalezieniu i naprawieniu szerokiego zakresu problemów z Twoim sklepem. Jednak wielu właścicieli sklepów nigdy nie przeprowadza pełnego audytu w celu zidentyfikowania i skorygowania tych problemów u ich źródła.

Niezbędny jest kompleksowy audyt PrestaShop. Pełny audyt pozwoli Ci zaoszczędzić czas, pieniądze i pieniądze na dłuższą metę. Audyt PrestaShop zidentyfikuje wszystko, od układu sklepu po kategorie produktów i nie tylko. Te szczegóły można naprawić kilkoma prostymi poprawkami, które będą miały duży wpływ na przyszłość Twojego sklepu.

W końcu właściciel sklepu zastanawia się, dlaczego nie widzi żadnych znaczących wzrostów ruchu, sprzedaży lub konwersji. To frustrujące wiedzieć, że jest problem, ale nie można nic z tym zrobić.

Gdy firma nie odnotowuje znaczącego wzrostu ruchu, sprzedaży lub konwersji, może to być frustrujące. Aby rozwiązać problem, właściciel musi go najpierw zidentyfikować. Według jednego z badań „78% kupujących porzuca koszyki z powodu złego projektu strony internetowej”. Naprawienie projektu to tylko część rozwiązania, ponieważ równie ważne jest upewnienie się, że witryna jest łatwa w użyciu i ma

Pełny audyt PrestaShop przeprowadzony przez naszych ekspertów może pomóc Ci zidentyfikować i rozwiązać wszelkie problemy z Twoim sklepem, sprawdzając takie rzeczy, jak rankingi wyszukiwarek, czas ładowania strony, użyteczność nawigacji i więcej szczegółów.

Istnieje wiele czynników, które mogą wpłynąć na sukces Twojego sklepu internetowego. Audyty PrestaShop to jeden z najlepszych sposobów na zidentyfikowanie i naprawienie wszelkich problemów w Twoim sklepie. Dzięki audytowi PrestaShop uzyskasz przegląd tego, jak działa Twój sklep, gwarantowane rankingi wyszukiwania w Google oraz zalecenia dotyczące rozwiązywania wszelkich problemów, które mogą Cię powstrzymywać.

Jeśli szukasz usług audytu sklepu Internetowego Prestashop , znalezienie firmy spełniającej Twoje potrzeby może być trudne. My w PrestaGuru posiadamy wiedzę i doświadczenie, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę bez względu na Twoje potrzeby.

audyt-sklepu-internetowego-prestashop

audyt-sklepu-internetowego-prestashop

Kompletny przewodnik po audycie sklepu internetowego Prestashop i w jaki sposób pomoże Ci rozwinąć Twój biznes e-commerce

Wstęp

Audyt strony internetowej to systematyczne badanie sklepu internetowego w celu wykrycia ewentualnych problemów.

Audyt sklepu internetowego może pomóc w identyfikacji problemów, zanim wpłynie to negatywnie na klientów. Ten rodzaj audytu jest niezbędny dla każdej firmy, która poważnie podchodzi do obsługi klienta.

Jak wybrać, które narzędzie do audytu sklepu internetowego jest odpowiednie dla Twoich potrzeb?

Audyt sklepu PrestaShop to rodzaj usługi, która wspomaga zarządzanie sklepem e-commerce.

Najpopularniejszym rodzajem przeprowadzenia audytu sklepów internetowych jest usługa PrestaGuru.

Jak korzystać z najlepszego narzędzia audytu PrestaGuru?

Prestashop to internetowy system e-commerce, który cieszy się dużą popularnością wśród wielu ze względu na sprawne zarządzanie stanami magazynowymi, katalogami, zamówieniami i klientami. Posiada potężny pulpit nawigacyjny do zarządzania wszystkimi zadaniami w jednym miejscu.

Sklepy Prestashop często potrzebują audytu, ponieważ właściciele sklepów muszą znać liczbę produktów, które umieścili na swojej stronie, liczbę zamówień, które złożyli i inne ważne informacje dotyczące ich sklepu. Robienie tego ręcznie jest również czasochłonne!

Co by było, gdyby istniał łatwy sposób na uzyskanie tych raportów? Odpowiedzią jest najlepsze narzędzie audytowe PrestaGuru- narzędzie audytowe Prestashop

W tej sekcji dowiesz się, jak przeprowadzić audyt sklepu Prestashop. Pomoże Ci uniknąć błędów technicznych i błędów, zrozumieć aktualne statystyki ruchu, przeanalizować problemy z szybkością witryny i zidentyfikować luki w zabezpieczeniach sklepu Prestashop.

W tej sekcji omówiono sposób audytu sklepu Prestashop, biorąc pod uwagę cztery kluczowe obszary: wydajność witryny, bezpieczeństwo, błędy i pomyłki techniczne oraz ustawienia ogólne.

Audyt sklepu PrestaShop firmy PrestaGuru pomoże Ci zrozumieć, jak działa sklep i co należy poprawić.

PrestaGuru.pl – Zaufaj Profesjonalistom

PrestaGuru

https://developers.google.com/web/fundamentals/performance/audit

Support Prestaguru
support@prestaguru.pl


Włącz powiadomienia OK Nie dziękuję