Skontaktuj się z nami

telefon: +48 888 830 888
mail: biuro@prestaguru.pl

Sklep Internetowy PrestaShop – Czas na zmiany: idę na swoje

sklepy-internetowe-prestashop

Sklep Internetowy PrestaShop – Czas na zmiany: idę na swoje

Sklep Internetowy PrestaShop – Czas na zmiany: idę na swoje

 

Czy Wy też miewacie tak, że rutyna sprawia, że wykonywanie obowiązków jest niesamowicie nudne, a czas dłuży się niesamowicie? Własny sklep Internetowy PrestaShop z akcesoriami do domu sprawił, że kolejny dzień, tydzień lub miesiąc jest niesamowitą przygodą. Chcecie wiedzieć jak do tego doszło? Moja historia może zainspirować i zachęcić do zmian właśnie Ciebie!

 

Nie chcę tutaj być!

Wielem lat pracowałam w różnych firmach. Moje obowiązki były mniej lub bardziej skomplikowane, ale za każdym razem kończyło się tym samym. Przewidywalność, wykonywanie non stop tego samego nie motywowało mnie do starania się o wspinania się po szczeblach kariery. Zawsze podobały mi się miesięczniki, które są poświęcone tematyce urządzania wnętrz. Inspirowało mnie to do dokonywania zmian w wystroju w moim własnym mieszkaniu, a także dalszych lub bliższych krewnych oraz przyjaciół. To właśnie te wydarzenia zainspirowały mnie na początku do zmiany pracy, a następnie do otworzenia swojego sklepu. Do zespołu wzięłam kilkoro przyjaciół, by realizacja pomysłu zajęła nam jak najmniej czasu. By w jak największym stopniu spełniać oczekiwania kupujących podjęliśmy współpracę z dostawcami, którzy mieli w swojej ofercie najlepsze produkty. Od samego początku naszej działalności chcieliśmy, by nasze miejsce w sieci wyróżniało się ze względu na najwyższą jakość i profesjonalną obsługę. Z tego względu nasz sklep z artykułami do domu założyliśmy na PrestaShop. To był jeden z najważniejszych kroków, który procentuje i daje nam wiele profitów do dziś

Sklep Internetowy PrestaShop  z akcesoriami do domu – miejsce, dla wszystkich, którzy cenią najwyższą jakość

sklep-internetowy-prestashop

sklep-internetowy-prestashop

Wielokrotnie sami robimy zakupy na różnych stronach internetowych. Jedną z rzeczy, która nas zawsze irytowała to brak wygody podczas przeglądania na różnych urządzeniach – właśnie dlatego cenimy swój sklep z akcesoriami do domu na PrestaShop. Ta platforma zapewnia pełną responsywność, dlatego korzystanie z niego nie wiąże się z żadnymi trudnościami. Bardzo przydatny okazał się zestaw grafik – ułatwiają one funkcjonowanie sklepu, choć zawsze możemy korzystać ze swoich fotografii. Oczywiście zależy nam na rozwijaniu sprzedaży, dlatego bardzo podoba się nam możliwość wygodnego pozycjonowania pod konkretne słowa kluczowe i wyszukiwarkę. Aby przyciągnąć uwagę użytkowników często stosujemy niestandardowe kolory i czcionki. Aby jeszcze bardziej ułatwić korzystanie dajemy możliwość wyszukiwania asortymentu w specjalnym okienku – wykorzystanie filtrów daje możliwość zawężenia ich do parametrów , których wymaga kupujący.

Pozostańmy w kontakcie! Zobacz jakie sklepy Internetowe Prestashop są w naszej ofercie

Jeżeli chcesz prowadzić swój sklep internetowy z akcesoriami do domu na PrestaShop i jesteś wielbicielem social mediów na pewno spodobają Ci się przyciski udostępniania na Facebooku , które znajdują się obok produktów. Klienci w ten sposób polecają najlepsze akcesoria. Integracja z portalami społecznościowymi pomaga w rozkręceniu sprzedaży i docierania do nowego grona odbiorców. A Ty za co docenisz w PrestaShop? Przekonaj się sam!

 

Sklepy Internetowe projektowane przez Prestaguru cechują się najwyższą jakością wykonania. Nowoczesnym kodem źródłowym dosotsowanym do najnowszych wymagań SEO. Dużym zaangażowaniem pracowników na etapie przygotowywanai projektu oraz zaskakująco atrakcyjną cena za wykonanie sklepu Internetowego.

Skontaktuj sie PrestaGuru wysyłając maila na adres : biuro@prestaguru.pl/blog

 

PrestaGuru – Zaufaj Profesjonalistom !

 

PrestaGuru

PrestaShop Logo

guru
guru@prestaguru.pl


Włącz powiadomienia OK Nie dziękuję