Skontaktuj się z nami

telefon: +48 888 830 888
mail: biuro@prestaguru.pl

Copywriting PrestaShop SEO opisy produktowe

COPYWRITING - PISANIE TEKSTÓW

Copywriting PrestaShop SEO opisy produktowe

Copywriting PrestaShop SEO opisy produktowe

Uprzejmie informujemy że w naszej ofercie pojawiła się nowa kategoria usług

https://prestaguru.pl/copywriting-pisanie-tekstow/prestashop-seo-opisy-produktowe.html

Opisy produktowe

Prowadząc swój sklep internetowy, musisz doskonale zdawać sobie sprawę z tego, jak ważną rolę odgrywają opisy produktów. W miejscu, w którym Klient nie ma możliwości dotknięcia towaru, niezwykle ważne jest działanie na jego wyobraźnię. Z jednej strony będą to zdjęcia. Jednak nie wszystkie są w stanie ukazać szczegóły, na których Ci zależy. W tym momencie z pomocą przychodzą unikalne opisy produktowe. A dlaczego unikalne, a nie po prostu skopiowane ze strony producenta? Powodów jest kilka. Jednym z nich, jest skuteczniejsze pozycjonowanie strony. Jak przygotować dobre jakościowo opisy produktowe? Najlepiej skorzystać z usług profesjonalnej Agencji copywriterskiej.

Zadbaj o to, aby Klient był dobrze poinformowany, a przełoży się to na zwiększenie sprzedaży

Jakie jest, jedno z najważniejszych zadań copywiritera? Z pewnością znalezienie złotego środka, pomiędzy dobrym poinformowaniem Klienta o zaletach i korzyściach płynących z zakupu danego produktu, a zbyt „ciężą” i nużącą treścią. Długość opisu, będzie zależała oczywiście od specyfiki samego produktu. Więcej informacji wymaga opis laptopa niż basen ogrodowy dla dzieci. Choć w przypadku niektórych modeli basenów, można się zdziwić, ile cech i zalet posiadają 🙂 Nie mniej jednak, przedstawienie najważniejszych informacji o produkcie, jest szansą na skuteczną sprzedaż. Oryginalne opisy produktowe, sprawiają, że Twoi Klienci mogą dokładnie zapoznać się z ofertą.

Dobry opis produktu prezentuje zalety wynikające z jego zakupu. Robi to w taki sposób, aby potencjalny Klient przekonał się do tego, że towar, którym się interesuje, wart jest wydania tej konkretnej kwoty pieniędzy. Opisy produktowe są czymś, co i tak musisz umieścić na swojej stronie. Jeśli wybierzesz profesjonalną agencję copywriterską będziesz mógł niewielkim kosztem poprawić sprzedaż.

Zadbaj o pozycjonowanie – opisy produktowe i meta

Troska o SEO, czyli optymalizację strony dla wyszukiwarek internetowych jest podstawą wyświetlania strony na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania. Unikalne opisy produktowe, które przygotuje Ci firma copywriterska. Jest to praca, która przełoży się na wyższe pozycje. Są one bowiem niezbędne z punktu widzenia SEO.

Warto przy tym pamiętać, że znaczenie ma także uzupełnianie meta tytułu i meta opisu. Co to takiego? Jest to tekst, który pojawia się w wynikach wyszukiwania Google zaraz pod adresem URL Twojej strony. Jeśli tylko chcesz, agencja copywriterska może do każdego opisu stworzyć meta opisy. A nawet zadbać o to, żeby produkty znalazły się na Twojej stronie.

Szukasz profesjonalnej agencji copywriterskiej? Zapraszamy Cię do skorzystania z naszych usług. Mamy wieloletnie doświadczenie i stworzyliśmy dla swoich Klientów tysiące opisów dotyczących lamp, artykułów sportowych, basenów ogrodowych, kartonów, garnków oraz wielu innych produktów, które znajdowały się w ich ofercie. Chcesz sprawdzić, jak opiszemy Twoje produkty? Skontaktuj się z nami i dopytaj o tekst próbny, stworzony specjalnie dla Ciebie.

W komentarzu do zamówienia prosimy o podanie

– Listę produktów do opisania (excell, linki,nazwa + model

– Słowa kluczowe, jeżeli są jakieś specjalne wymagania co do seo – to oczywiście przedstawienie wymagań

guru
guru@prestaguru.pl


Włącz powiadomienia OK Nie dziękuję