Skontaktuj się z nami

telefon: +48 888 830 888
mail: biuro@prestaguru.pl

Jaki pakiet instalacyjny sklepu Internetowego PrestaShop by PrestaGuru wybrać ?

Jaki pakiet instalacyjny sklepu Internetowego PrestaShop by PrestaGuru wybrać ?

Jaki pakiet instalacyjny sklepu Internetowego PrestaShop by PrestaGuru wybrać ?

 

Wielu z naszych klientów nie wie który pakiet instalacyjny będzie dla nich najlepszy Dlatego powstał poniższy poradnik który pomoże podjąć decyzję.

Który pakiet Instalacyjny będzie dla mnie najlepszy ? Pakiety: Podstawowy, Optymalny czy  Rozbudowany

 

Pakiet Podstawowy – Instalacja i konfiguracja sklepu Internetowego PrestaShop by PrestaGuru

Kto wybiera pakiet instalacyjny PrestaShop – Podstawowy ?

 • Pakiet podstawowy wybierają klienci którzy potrzebują w pełni funkcjonalnego sklepu ale bez dodatkowych opcji. Ich klient oczekuje możliwości złożenia zamówienia następnie dokonania przelewu za zamówienie i wysyłkę.
    • Termin realizacji do 31 dni
    • Wsparcie techniczne 7 dni

Ten pakiet będzie najlepszy dla wszystkich tych którzy po zainstalowaniu sklepu Internetowego opartego o PrestaShop nie potrzebują dodatkowego wsparcia technicznego, posiadają własny serwer dla PrestaShop oraz swoją domenę. Mają też gotowy regulamin sklepu, dokumentacje RODO, politykę plików coockie i mają podstawową wiedze o e-commerce. Są to osoby które przeczytają dokumentację techniczną sklepu i modułów i samodzielnie je zainstalują i skonfigurują. Wyszukają na YouTube filmy instruktarzowe i będą sami w stanie skonfigurować dodatkowe moduły w sklepie. Pakiet Podstawowy instalacja i konfiguracja PrestaShop jest najtańszym pakietem ale to nie oznacza ze jest niekompletny. Pamiętaj ze po zakupie pakietu otrzymujesz GOTOWY I W PEŁNI FUNKCJONALNY I DZIAŁAJĄCY SKLEP INTERNETOWY PRESTASHOP. Twoi klienci mogą dokonać zakupu , zapłacić za towar oraz wybrać formę przesyłki .
W każdym pakiecie PrestaGuru niezależnie od kwoty zamawiający otrzymuje W PELNI DZIAŁAJĄCY SKLEP INTERNETOWY PRESTASHOP.
Pakiet Podstawowy, Optymalny i Rozbudowany różnią się tylko opcjami dodatkowymi

 

Pakiet Optymalny – Instalacja i konfiguracja sklepu Internetowego PrestaShop by PrestaGuru

Kto wybiera pakiet instalacyjny PrestaShop – Optymalny ?

 • Pakiet Optymalny wybierają klienci którzy potrzebują w pełni funkcjonalnego sklepu dodatkowych opcji płatności i sposobów wysyłek. Ich klient oczekuje możliwości złożenia zamówienia a następnie dokonania przelewu w różnych opcjach oraz szerokiej oferty wyboru sposobu dostawy zamówienia.
    • Termin realizacji do 14 dni
    • Wsparcie techniczne 14 dni

Tak jak w poprzednim pakiecie kupujący otrzymuje gotowy i w pełni funkcjonalny sklep który umożliwia prowadzenie sprzedaży, obsługę zamówień i wysyłek . Klient może nam przekazać zakupiony przez siebie szablon który zainstalujemy w jego sklepie. Dodatkowo w cenie jest już moduł który umożliwia wybór wielu form płatności takich jak: BLIK, karta kredytowa, przelew bankowy, itd. – w sumie dostępne jest ponad 350 różnych form płatności do wyboru. Kolejnym elementem który odróżnia pakiet Optymalny od Podstawowego jest w cenie dodatkowy moduł umożliwiający wybór form przesyłki. Do wyboru InPost, paczkomaty , DPD, DHL, UPS, Fedex, Poczta Polska , Pocztex i wiele innych .

Pakiet Rozbudowany – Instalacja i konfiguracja sklepu Internetowego PrestaShop by PrestaGuru

Kto wybiera pakiet instalacyjny PrestaShop – Rozbudowany ?

 • Pakiet rozbudowany wybierają klienci którzy potrzebują w pełni funkcjonalnego sklepu dodatkowych opcji płatności i sposobów wysyłek. Ich klient oczekuje możliwości złożenia zamówienia następnie dokonania przelewu w różnych opcjach oraz szerokiej oferty wyboru sposobu dostawy zamówienia. A dodatkowo wydajnego serwera , kompletu dokumentacji i szkoleń dla obsługi sklepu.
    • Termin realizacji do 14 dni
    • Wsparcie techniczne 30 dni

Pakiet Rozbudowany jest wybierany przez najbardziej wymagających klientów . Oczekują nie tylko gotowego sklepu Internetowego ale również serwera zoptymalizowanego dla PrestaShop tak aby jego strona działała maksymalnie szybko dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych i najszybszych dysków w serwerach . Dodatkowo zwraca uwagę na bezpieczeństwo i w tym celu oczekuje zainstalowanego i skonfigurowanego certyfikatu SSL do szyfrowania transmisji pomiędzy sklepem a klientami. Klienci maja szeroki wybór metod płatności i form dostawy przesyłki. Dodatkowo sklep Internetowy musi posiadać wgrany regulamin sklepu, politykę prywatności oraz politykę plików coockies a firma otrzymuje dokumentację RODO. Dodatkowo pracownik firmy przechodzi 5,5 godziny szkolenia z zakresu obsługi sklepu Internetowego PrestaShop

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Zespół PrestaGuru.pl

SKONTAKTUJ SIE Z NAMI

NASI KLIENCI CENIĄ NAS ZA: TERMINOWOŚĆ,WYSOKĄ JAKOŚĆ OBSŁUGI KLIENTA,WSPARCIE PO SPRZEDAŻOWE,SZYBKI CZAS REAKCJI
PROFESJONALIZM,ATRAKCYJNE CENY,DOBRZE PROWADZONE SZKOLENIA,BEZPŁATNE PORADY DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA
INFORMOWANIE O NOWYCH ROZWIĄZANIACH,DOŚWIADCZENIE W ROZWIĄZYWANIU PROBLEMÓW,ZAANGAŻOWANIE NASZYCH PRACOWNIKÓW

 

Support Prestaguru
support@prestaguru.pl


Włącz powiadomienia OK Nie dziękuję