Skontaktuj się z nami

telefon: +48 888 830 888
mail: biuro@prestaguru.pl

PrestaShop Treści na strony WWW

COPYWRITING - PISANIE TEKSTÓW

PrestaShop Treści na strony WWW

PrestaShop Treści na strony WWW

Uprzejmie informujemy że w naszej ofercie pojawiła się nowa kategoria usług

https://prestaguru.pl/copywriting-pisanie-tekstow/prestashop-tresci-na-strony-www.html

Treści na strony WWW

Każda treść, jaką umieszczasz na stronie internetowej może nieść za sobą szereg korzyści – zarówno dla Klienta, jak i dla Ciebie. Pamiętaj, że skuteczne treści przyciągają uwagę odbiorców, a tym samym zwiększają szanse na sprzedaż. Jakimi kryteriami powinno się kierować przy tworzeniu tekstów na stronę WWW?

Pierwszym i jednym z ważniejszych elementów, który należy wziąć pod uwagę jest dobór słów kluczowych – niezbędnych to tego, aby witryna była widoczna dla użytkowników Internetu. Oprócz słów kluczowych wpływ na to mają także inne czynniki. Wśród nich wymienić można:

• stosowanie nagłówków H1, H2, H3 itp.;

• podział tekstu na akapity;

• pisanie językiem korzyści, który zachęca do zakupu, kontaktu lub odwiedzenia danej witryny – w zależności od potrzeb;

• poprawna polszczyzna i brak błędów interpunkcyjnych;

• dostosowanie słownictwa do grupy odbiorców.

W zakres usług copywriterskich dotyczących tworzenia treści na strony WWW warto wspomnieć jeszcze o tekstach na strony firmowe. Decydując się na współpracę z nami, możesz liczyć na to, że stworzymy dla Ciebie treści na takie podstrony jak np.:

• O nas/O firmie – opis historii firmy oraz sposobu jej działania w formie wizytówki;

• Nasza misja – tekst stosowany najczęściej przez firmy w celu pokazania, że ma też inne cele, niż tylko sprzedaż swojego produktu;

• Kontakt – warto zachęcać Klientów do kontaktu, dlatego warto stworzyć osobną podstronę, na której wyszczególnione są numery i adresy e-mail;

• Nasza oferta – opis całości oferowanych produktów i usług z zachętą do ich zamawiania.

Tworzenie tekstów na strony WWW nie jest w rzeczywistości tak proste, jakby mogło się wydawać. Dlatego warto skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy pomogli już niejednej firmie w poprawie pozycji strony internetowej w wyszukiwaniach.

Szukasz profesjonalnych tekstów na strony WWW, które rzetelnie sprawdzane są w programach, które mają pomóc copywriterom w tworzeniu lepszych treści? Korzystamy z programu SEMSTORM, który daje ogromne możliwości dostosowywania treści do potrzeb algorytmów Google. Skontaktuj się, aby poznać szczegóły współpracy.

guru
guru@prestaguru.pl


Włącz powiadomienia OK Nie dziękuję