Skontaktuj się z nami

telefon: +48 888 830 888
mail: biuro@prestaguru.pl

Sklepy Internetowe PrestaShop

cennik-prestashop-prestaguru-pl-1

Sklepy Internetowe PrestaShop

PrestaShop to darmowa platforma e-handlu, która pomaga zarówno małym jak i dużym firmom tworzyć i prowadzić odnoszące sukcesy sklepy internetowe.

Presta to bezpłatna platforma e-commerce, która pomaga małym i dużym firmom tworzyć i prowadzić udane sklepy internetowe. Jest łatwy w instalacji, intuicyjny w obsłudze i przystępny cenowo dla każdego budżetu.

Ile kosztuje sklep w PrestaGuru ?

Presta jest w 100% za darmo. Bez miesięcznych opłat. Bez procentu od sprzedaży.

Presta Shop to bezpłatne rozwiązanie eCommerce o otwartym kodzie źródłowym, z którego korzysta ponad milion firm na całym świecie. Wiele osób waha się przed przejściem na bezpłatne, ale oznacza to, że koszty są ponoszone z góry i nie ma opłat miesięcznych. Oznacza to również, że nie ma procentu sprzedaży odjętej od Twoich transakcji.

Dlaczego PrestaShop jest za darmo?

Uważamy, że każdy powinien mieć możliwość uruchomienia sklepu online za darmo. Dzięki partnerskiej współpracy z liderami branży (takimi jak Google, PayPal, eBay itp.) jesteśmy w stanie udostępnić potężne możliwości naszego oprogramowania e-commerce bez opłat. Ta strategiczna współpraca zapewnia naszym użytkownikom bogactwo funkcji oraz umożliwia wspieranie finansowo rozwoju/

Korzystam już z innego rozwiązania e-commerce, w jaki sposób mogę przejść na PrestaShop?

Bez względu na to z jakiego oprogramowania e-commerce korzystasz, ułatwiamy migrację na rozwiązanie PrestaShop. Dowiedz się jak przejść na nowy sklep Internetowy szybko i płynnie, nie tracąc przy tym danych swojego sklepu.

aktualizacja-prestashop-prestaguru

aktualizacja-prestaguru

Czy nie byłoby wspaniale zacząć korzystać z doskonałego oprogramowania e-commerce i nie martwić się o migrację danych? To właśnie zrobiliśmy, gdy przeszliśmy z Magento do PrestaShop. Mogliśmy skorzystać z ich usługi migracji i ukończenie wszystkiego zajęło nam mniej niż jeden dzień. To była najlepsza nasza decyzja

Jakiego rodzaju firmy wykorzystują rozwiązanie Presta?

Od materialnych produktów i usług po produkty cyfrowe i rezerwacje: rozwiązanie PrestaGuru można dostosować do różnych rodzajów działalności. Odkryj najlepsze witryny handlowe w naszym katalogu sklepów.

PrestaGuru to potężna platforma eCommerce, która zapewnia szeroki zakres funkcji i ustawień umożliwiających dostosowanie wyglądu sklepu. Dzięki gamie produktów, usług i doświadczenia PrestaShop możesz znaleźć idealne rozwiązanie dla swoich potrzeb.

prestguru pomoc

Potrzebuję pomocy

Gdzie mogę znaleźć przewodnik, który pomoże mi korzystać z platformy PrestaShop?

Presta Shop to bezpłatne rozwiązanie e-commerce o otwartym kodzie źródłowym. Jest bardzo popularny wśród przedsiębiorców internetowych ze względu na swoją wszechstronność i łatwość użytkowania. W Internecie dostępnych jest wiele wysokiej jakości przewodników, ale tutaj przedstawimy Ci jedne z najlepszych.

Pierwszy, który polecamy, pochodzi z samego PrestaShop. Zawiera szczegółowy przegląd wszystkich funkcji, które znajdziesz w PrestaGuru, a także informacje o tym, jak wykorzystać te funkcje, aby skutecznie sprzedawać swoje produkty online. Drugi, który polecamy, pochodzi z forum PrestaShop i obejmuje wszystkie aspekty korzystania z PrestaShop do sprzedaży produktów – od instalacji i konfiguracji sklepu, przez zarządzanie produktami, po prowadzenie kampanii marketingowych i nie tylko!

Znajdziesz potrzebną pomoc w dokumentacji PrestaShop.

Potrzebuję fachowej pomocy.

Nasi eksperci czekają, by móc Ci pomóc. Zarejestruj się i wybierz plan pomocy technicznej.

Zatrudniamy doświadczonych konsultantów, którzy odpowiedzą na Twoje pytania i poprowadzą Cię przez cały proces. Otrzymasz również dostęp do naszej biblioteki zasobów, które pomogą Ci być na bieżąco z trendami w Twojej branży.

Szukam agencji interaktywnej lub wolnego strzelca, by założyć sklep.

Istnieje wiele agencji, które oferują te usługi firmom każdej wielkości. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowej strony internetowej, kampanii na Facebooku czy nowej strategii marketingowej, mogą to zrobić. Więc co należy wziąć pod uwagę przed zatrudnieniem?

Przede wszystkim nie bój się poprosić o referencje i próbki ich pracy przed podpisaniem jakichkolwiek umów. Pomoże Ci to podjąć decyzję, która agencja jest odpowiednia dla Twojego projektu. Należy również zastanowić się, jakie mają doświadczenie w zakresie wymaganej usługi, ile czasu zajmie im wykonanie pracy i czy oferują dodatkowe usługi, takie jak projektowanie stron internetowych lub projektowanie graficzne.

Nawiązaliśmy współpracę z najbardziej utalentowanymi agencjami interaktywnymi i wolnymi strzelcami w branży. Sprawdź naszą listę Partnerskie agencje internetowe PrestaShop.

Chcę dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać możliwości PrestaShop.

PrestaShop to otwarta platforma e-commerce oparta na PHP, która może być używana do tworzenia sklepów internetowych. Ma wiele własnych funkcji, ale integruje się również z wieloma najpopularniejszymi narzędziami innych firm, takimi jak MailChimp, Google Analytics i nie tylko.

W tej sekcji dowiesz się, jak najlepiej wykorzystać PrestaShop, odkrywając wszystkie oferowane przez niego funkcje.

Oferujemy szeroką gamę szkoleń dopasowanych do Twoich potrzeb i poziomu zaawansowania. Nasi wewnętrzni eksperci prowadzą zajęcia osobiście lub online. Zapisz się na jeden z naszych najbliższych kursów.

Co to znaczy, że PrestaShop Download jest oprogramowaniem open source?

PrestaShop to popularne bezpłatne i otwarte rozwiązanie e-commerce. Posiada również dostępny do pobrania kod open source do pobrania. Oznacza to, że kod PrestaShop jest dostępny dla każdego, co umożliwia innym przeglądanie i wnoszenie wkładu do projektu.

Open source oznacza, że kod PrestaGuru jest udostępniony społeczności internetowej i każdy można go edytować. Zachęcamy do angażowania się, by umożliwić nam tworzenie oprogramowania w oparciu o doświadczenia handlowców.

prestashop-audyt-prestaguru2

prestaguru-audyt-prestaguru2

Presta Shop Addons Marketplace to przydatne narzędzie , jeśli interesuje Cię budowa własnego sklepu internetowego. Jest to centralne centrum oprogramowania stworzonego przez zewnętrznych programistów, którzy szukają większej widoczności.

Rynek zawiera ponad 100 000 bezpłatnych lub płatnych dodatków, które można wykorzystać do ulepszenia dowolnej witryny e-commerce. Te rozwiązania programowe obejmują funkcje, które nie są dostępne w podstawowym produkcie PrestaShop, takie jak promocje, subskrypcje klientów, integracja z mediami społecznościowymi i inne.

Dodatki Addons Presta Shop to oficjalny rynek dodatków do PrestaShop. Znajdziesz tu 5 000+ dodatkowych modułów i profesjonalnych szablonów, które umożliwią Ci jeszcze szerszą personalizację Twojego sklepu.

Czy muszę kupować moduły i szablony, by móc prowadzić sklep online?

To nie jest w 100% prawda. W Internecie dostępne są darmowe i płatne moduły i szablony. Możliwe jest założenie sklepu internetowego bez tych modułów, ale będzie to wymagało więcej czasu z Twojej strony.

Moduł i szablon nie są niezbędne do prowadzenia sklepu internetowego, ale ułatwią Ci to, jeśli nie jesteś obeznany z technologią lub nie masz wystarczająco dużo czasu na pracę na stronie.

Nie! Presta zawiera 350 darmowych funkcji oraz gotowy do personalizacji i kompatybilny z urządzeniami przenośnymi domyślny szablon. Od rozwiązań płatniczych po funkcje marketingowe, PrestaShop ma wszystko czego potrzebujesz, by uruchomić profesjonalny sklep internetowy.

 

Prestaguru.pl – Zaufaj Profesjonalistom

Sklep Internetowy Prestashop

https://prestashop.com

 

Support Prestaguru
support@prestaguru.pl


Włącz powiadomienia OK Nie dziękuję