Skontaktuj się z nami

telefon: +48 888 830 888
mail: biuro@prestaguru.pl

Szablon Prestashop – Sklep z narzędziami

SKLEP Z NARZEDZIAMI szablon sklepu Prestashop 1.7

Szablon Prestashop – Sklep z narzędziami

Tak się zaczęło, czyli kilka słów o tym, jak powstała firma

Często zdarza się tak, że szukając wielu rzeczy, nawet z tej samej kategorii łapiemy się na tym, e nie jesteśmy w stanie większości przedmiotów z listy kupić/zamówić w jednym miejscu. Właśnie taka sytuacja zainspirowała nas do stworzenia swojego własnego biznesu, który będzie funkcjonował zgodnie z naszymi wartościami i kryteriami jakości. Dziś wspominamy pierwsze kroki z łezką w oku i zdajemy sobie sprawę z tego co udało nam się osiągnąć i ile jeszcze przed nami.

Dlaczego akurat sklep z narzędziami?

Zapewne znane są Wam sytuację, gdy znaczna część osób decyduje się otworzyć własną restaurację, ale w ogóle nie zdaje sobie sprawy z tego, jak działa taki biznes. My nie chcieliśmy zacząć od bolesnej lekcji życia i zdecydowaliśmy się na tematykę bliską naszym zainteresowaniom, pasjom i doświadczeniom. To właśnie one sprawiły, że kilka lat temu najpierw pojawił się pomysł, a później krok po kroku powstawał sklep internetowy, dziś cieszący się zaufaniem wielu Klientów.

Biznes w Internecie czy stacjonarnie? Jedna z kluczowych decyzji

Jeszcze do niedawna nie wyobrażaliśmy sobie innego rozwiązania niż posiadanie klasycznej wersji działalności, czyli z lokalem przystosowanym do sprzedaży detalicznej. Po dokonaniu dokładnej analizy zaczęliśmy jednak zdawać sobie sprawę z tego, ze w naszym mieście możemy nie znaleźć wystarczającej ilości potencjalnych kupujących. Wtedy po raz pierwszy wzięliśmy, a później bardzo dokładnie rozważaliśmy posiadanie w pierwszej kolejności sklepu z narzędziami w sieci.

Dlaczego warto mieć sklep z narzędziami na PrestaShop?

To na jakiej platformie zakupowej działa sklep internetowy ma kluczowe znaczenie zwłaszcza wtedy, gdy zależy nam na intuicyjnej obsłudze połączonej z wieloma możliwościami. Właśnie to wszystko daje nam PrestaShop. Poza podpisaniem kluczowych umów z partnerami biznesowymi to właśnie postawienie e-sklepu miało dla nas kluczowe znaczenie. Jak się później okazało zrealizowanie naszych pomysłów było możliwe. Oprócz posiadania znaczącego wpływu na osiągnięty efekt wizualny, ogromne znaczenie dla nas miał fakt, że wybrana przez nas platforma zakupowa jest dość łatwa i intuicyjna w obsłudze.

Błyskawicznie okazało się, że nie jesteśmy w stanie poradzić sobie z obsługą sami, dlatego tworzyliśmy konta o zróżnicowanych uprawnieniach tak, żeby powoli wdrażać kolejnych pracowników do pracy bez szkody dla funkcjonowania naszego sklepu z narzędziami. Szybko przekonaliśmy się, że korzystanie z dodatkowych funkcji jest nam potrzebne, by rozwijać się w takim tempie, jakie sobie założyliśmy. Cały moduł ciekawych i przydatnych możliwości to kolejna zaleta, za którą cenimy PrestaShop.

Choć na samym początku niewiele wiedzieliśmy o usługach e-comerce, szybko przekonaliśmy się, że podjęte przez nas decyzje były bardzo trafne. Aktualnie też myślimy o kolejnych udogodnieniach dla Klientów i wyznaczamy możliwe kierunki rozwoju.

 

PrestaGuru.pl – Szablon Prestashop

Sklepy Internetowe

Support Prestaguru
support@prestaguru.pl


Włącz powiadomienia OK Nie dziękuję