Skontaktuj się z nami

telefon: +48 888 830 888
mail: biuro@prestaguru.pl

Copywriting PrestaShop SEO Social media copywriting

COPYWRITING - PISANIE TEKSTÓW

Copywriting PrestaShop SEO Social media copywriting

Copywriting PrestaShop SEO Social media copywriting

Uprzejmie informujemy że w naszej ofercie pojawiła się nowa kategoria usług

https://prestaguru.pl/copywriting-pisanie-tekstow/prestashop-seo-social-media-copywriting.html

Social media copywriting

Prowadzenie konta na profilu społecznościowych, takim jak np. Facebook wydaje się stosunkowo łatwym zadaniem. Jednak nie zawsze tak jest w rzeczywistości. Okazuje się bowiem często, że z czasem pomysły na nowe posty się kończą, a i czasu coraz mniej na to, aby szukać inspiracji, pisać posty i „przystrajać” je emotkami. Właśnie dlatego coraz częściej firmy zlecają pisanie postów copywriterom. Usługa ta cieszy się coraz większą popularnością, więc może i Ty miałbyś ochotę z niej skorzystać?

Wpisy, które upubliczniane są w social media, rządzą się swoimi prawami. Podstawą jest to, że stawiają one na interakcję z odbiorcami. Dlatego np. dużo jest w nich bezpośrednich zwrotów do odbiorców oraz zachęt do pozostawienia po sobie śladu w postaci polubienia, udostępnienia czy też kliknięcia w link znajdujący się w treści. Posty muszą być konkretne i rzeczowe, ponieważ z pewnością żaden użytkownik Facebooka nie będzie czytał rozprawki. Jakie jeszcze cechy wyróżniają social media copywriting?

1. Wykorzystywanie w tekście podkreśleń oraz wypunktowań.

2. Warto wpis urozmaicić emotikonami – jednak zdecydowanie nie należy ich nadużywać.

3. Publikacja zawsze powinna odbyć się wraz z przygotowaną specjalnie do postu grafiką. W innym wypadku szanse na przyciągnięcie odbiorców są niewielkie.

Nie masz czasu prowadzić swoich portali w social media? Chętnie przygotujemy dla Ciebie treści postów. A nawet jeśli będziesz chciał, wrzucimy je na Twój profil po otrzymaniu dostępów. Dowiedz się więcej szczegółów – zapraszamy do kontaktu.

 

guru
guru@prestaguru.pl


Włącz powiadomienia OK Nie dziękuję