Skontaktuj się z nami

telefon: +48 888 830 888
mail: biuro@prestaguru.pl

POZYCJONOWANIE – SEO PRESTASHOP Pozycjonowanie sklepu Prestashop

najskuteczniejsze-pozycjonowanie-prestaguru

POZYCJONOWANIE – SEO PRESTASHOP Pozycjonowanie sklepu Prestashop

Sprawdź jak najszybciej wy pozycjonować swój sklep Internetowy 

 

Jeżeli już jesteś szczęśliwym posiadaczem własnego sklepu Internetowego PrestaShop to czas aby pomyśleć o pozycjonowaniu czyli tak zwany SEO. Pozycjonowanie sklepu PrestaShop polega na zastosowaniu odpowiednich technik które spowodują ze Twój sklep Internetowy znajdzie się na wyższej pozycji niż sklep Internetowy konkurencji. Pozycjonowanie polega na umiejętnym dostosowaniu zawartości Twojego sklepu do wybranych słów i fraz kluczowych. Pozycjonuje się zarówno stronę główną sklepu PrestaShop jak i podstrony czyli zarówno produkty i kategorie. Aby to zrobić należy zastosować się do wytycznych Google oraz zadbać o odpowiednie linkowanie zewnętrzne i wewnętrzne sklepu PrestaShop. PrestaGuru od kilkunastu lat zajmuje się z powodzeniem pozycjonowaniem sklepów PrestaShop. Mamy sukcesy w pozycjonowaniu sklepów PrestaShop na rynku  lokalnym krajowym i europejskim. Wybierz odpowiedni dla siebie pakiet pozycjonowania sklepów Internetowych PrestaShop usiądź wygodnie i patrz jak rośnie pozycja Twojego sklepu Internetowego i wyprzedza konkurencję.

Pozycjonowanie sklepu PrestaShop – PAKIET ROZBUDOWANY

 

UWAGA: Usługę wykupujesz na jeden miesiąc. Nie ma u nas długoterminowych umów. Jesteś zadowolony/zadowolona wykupujesz na kolejny miesiąc. Twoja strona pojawia się w TOP3 ?

Możesz przestać opłacać usługę i wybrać inne słowa kluczowe w kolejnym pakiecie. Naszym głównym celem jest zadowolenie klienta oraz wysokie pozycje w wyszukiwarkach dlatego jesteśmy elastyczni jak to tylko możliwe.

Wykup pakiet czekaj, na efekty i dopiero potem podejmij decyzję czy chcesz dalej współpracować. A my postaramy się z całych sił abyś był naszym stałym klientem a nie jednorazowym. Zapraszamy.

 

Pozycjonowanie sklepu sklepu Internetowego PrestaShop ( SEO ) odgrywa kluczową rolę w e-biznesie. Sprawia, że nasza strona internetowa staje się bardziej widoczna dla użytkowników i w prosty sposób może na nią trafić znacznie więcej potencjalnych klientów. Sklep staje się dzięki temu bardziej rozpoznawalny, a rozpoznawalność zazwyczaj idzie w parze z wiarygodnością i zaufaniem.

 

Pozycjonowanie sklepu Internetowego PrestaShop ( SEO ) pozwala osiągnąć cele biznesowe i sprzedaż na interesującym nas poziomie. Dzięki temu możemy cały czas efektywnie rozwijać naszą firmę. Aby strona internetowa pojawiła się wysoko w wynikach wyszukiwania, np. w Google, trzeba podjąć jednak szereg działań.

 

Pakiet rozbudowany pozycjonowania sklepu Internetowego PrestaShop ( SEO ) pozwoli nie tylko osiągnąć w tym zakresie niezbędne minimum, ale umożliwi wykorzystanie całego potencjału sklepu na PrestaShop. W jego skład wchodzi optymalizacja sklepu, czyli działania pozwalające na usprawnienie strony www i pozyskiwanie linków. Kluczowym jest także zaplanowanie długofalowej strategii działań, która umożliwi osiągnięcie zadowalającego efektu.

 

Ważnym elementem prac związanych z SEO jest prowadzenie skutecznego marketingu contentowego. Dzięki pakietowi, treści na stronie Internetowej zostaną odpowiednio przygotowane z wykorzystaniem słów kluczowych, które umożliwią łatwe dotarcie do sklepu przez wyszukiwarkę.

 

Frazy kluczowe dobiera się na podstawie odpowiednich narzędzi do analizy. Można precyzyjnie określić z jakich słów korzystają klienci szukając takich produktów czy usług jakie oferujemy i je odpowiednio wykorzystać.

 

Wybierając pakiet rozbudowany sklepu Internetowego PrestaShop ( SEO ) możemy użyć aż 11-20 fraz kluczowych. Polecamy go każdemu właścicielowi sklepu PrestaShop, któremu zależy na rozwoju i przyszłości biznesu. Cena jest bardzo korzystna, ponieważ całość kosztuje zaledwie 1999zł miesięcznie – znacznie taniej, niż gdyby kompletować poszczególne aktywności poza pakietem. Jest to inwestycja, której zyski znacznie przewyższają poniesiony koszt.

 

Wypróbuj, a nie zobaczysz jak szybko Twój sklep może się znaleźć na najwyższych pozycjach w wyszukiwarkach

 

 

OPIS PAKIETU

SEO
 • Ilość fraz
 • Optymalizacja sklepu
 • Linkbuilding – pozyskiwanie linków
 • Analityka
 • Promocja w Mapach Google
 • Copywriting
 • Content Marketing
 • Planowanie strategii działań

KUP TERAZ

ROZBUDOWAY

 • 11-20 fraz
 • TAK
 • TAK
 • TAK
 • TAK
 • TAK
 • TAK
 • TAK
 • TAK

KUP TERAZ

Support Prestaguru
support@prestaguru.pl


Włącz powiadomienia OK Nie dziękuję