Skontaktuj się z nami

telefon: +48 888 830 888
mail: biuro@prestaguru.pl

Sklep Internetowy PrestaShop z napojami – Biznes, który narodził się z miłości do podróży

Sklepy Internetowe Prestashop

Sklep Internetowy PrestaShop z napojami – Biznes, który narodził się z miłości do podróży

Sklep Internetowy PrestaShop z napojami – Biznes, który narodził się z miłości do podróży

Połączyć zarabianie i podróżowanie

Jako młody chłopak często borykałem się z problemem braku pieniędzy na własne wydatki, te większe zwłaszcza. Lubiłem uczyć się języków obcych. Angielski i włoski przychodziły mi niezwykle łatwo. Później do tego grona dołączył francuski Pewnego razu postanowiłem wraz z paczką znajomych wybrać się do pracy za granicę. To była niesamowita przygoda ale i lekcja życia, której chyba nigdy nie zapomnę. To właśnie ten czas nauczył mnie nie tylko odpowiedzialności, ale także szacunku do pieniądza i ludzkiej pracy. Bywało i tak, że wracałem do Polski tylko po to, by przeładować walizki i wyruszyć w dalszą drogę. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że to był momentami trudny, ale jednocześnie bardzo potrzebny czas w moim życiu . Z biegiem czasu zacząłem zdobywać doświadczenie w branży hotelarskiej i restauracyjnej. Pracy u innych poświęciłem ponad 15 lat mojego życia. Poznawałem zwyczaje panujące we Włoszech i Francji, zaczynałem od przysłowiowego zmywaka by później awansować na kierownika sali. Po długich latach spędzonych na obczyźnie postanowiłem wrócić do Polski. Zacząłem pracę w hotelowej restauracji, ale cały czas mi czegoś brakowało.

Połączyć pasję i doświadczeniem

Sklep z napojami i alkoholem na PrestaShop powstał jako dodatek do mojej pracy zawodowej. Potrzebowałem czegoś więcej , chciałem mieć coś swojego a e-sklep pozwolił mi na połączenie tego, co ważne. Ze względu na tym, że nie zajmuję się zawodowo działalnością tego typu lubię tą platformę ze względu na szybkość działania obsługi technicznej. Doświadczony zespół służy doradztwem w każdej sprawie, w której zwracałem się o pomoc. Ze strony klienta lubię ten system ze względu na to, że proces zakupowy jest bardzo prosty i intuicyjny. Przemieszczanie się po poszczególnych podstronach zazwyczaj przebiega szybko i nie wymaga żmudnego czekania. Podoba mi się opcja szybkiego podglądu produktu, która pomaga zaoszczędzić czas i szybciej znaleźć to, co naprawdę interesuje. Cenię tą platformę zakupową ze względu na to, ze doskonale współpracuje z mediami społecznościowymi takimi jak Instagram i Facebook. W postach reklamowych zamieszczam linki do produktów w sklepie i mogę stwierdzić, że w połączeniu z łatwym pozycjonowaniem SEO można osiągnąć naprawdę zadowalające efekty.

Sklep Internetowy z alkoholami i napojami na PrestaShop wyróżnia się ze względu na przyciągającą szatę graficzną myślę, że jest ona ważnym elementem, bo klienci zazwyczaj zostają dłużej na stronach, które im się po prostu podobają.

 

Sklep Internetowy PrestaShop

 

PrestaGuru.pl – Zaufaj Profesjonalistom !

sklep Internetowy prestashop

prestaguru-zaufaj-profesjonalistom

guru
guru@prestaguru.pl


Włącz powiadomienia OK Nie dziękuję