Skontaktuj się z nami

telefon: +48 888 830 888
mail: biuro@prestaguru.pl

Szablon PrestaShop – sklep sportowy

sklep-sportowy-obuwniczy-buty-szablon-sklepu-prestashop-17

Szablon PrestaShop – sklep sportowy

Szablon PrestaShop – sklep sportowy

Sport to zdrowie

Zawodowo zajmuje się pomaganiem  i doradzaniem ludziom. Aktywność towarzyszy mi niemal od zawsze, bo jako fizjoterapeutka chcę udowadniać, że sport jest dla każdego. Założenie własnej działalności z wyposażeniem przeznaczonym dla sportowców na początku było moją odskocznią od codziennego stresu i ciężkiej pracy, a dziś nie wyobrażam sobie bez niej mojego funkcjonowania, bo to fajny patent na stabilny dochód

Z aktywnością w tle

W mojej rodzinie jest wielu sportowców nie tylko pasjonatów, ale także profesjonalistów z sukcesami. Odkąd pamiętam chciałam pójść w ich ślady tylko długo nie mogłam wybrać dyscypliny dla siebie. Trenowałam siatkówkę i piłkę ręczną, ale prawdziwym sentymentem darzę góry. Uwielbiam się wspinać i wyznaczać sobie nowe cele. Los jednak chciał, że kontuzja wykluczyła mnie z wyczynowego sportu. Nie wyobrażałam sobie jednak bez niego życia. Z tego względu postanowiłam spróbować swoich sił na fizjoterapii. Była choć trochę powiązana z tematyką, która mnie fascynowała. Polubiłam ten zawód ze względu na to, że daje mi nieustanną możliwość rozwoju w wielu kierunkach. Wielokrotnie zdarzyło mi się doradzać pacjentom odnośnie tego, na jakie wyposażenie warto się zdecydować. Nie sądziłam, że kiedyś ze swojej wiedzy zrobię inny użytek i założę swój sklep sportowy na PrestaShop. Wieloletnia widza to jedno, a nauka działanie usług e-commerce to drygie. Miałam jednak szczęście, bo na swojej drodze spotkałam wyjątkowych ludzi, którzy mi pomogli rozwinąć skrzydła. Aktualnie poza pomocą fizjoterapeutyczną oferuje swoim pacjentom i innym klientom dostęp do najlepszego wyposażenia. Wprowadzanie nowych produktów, czytanie o nowoczesnych technologiach i pisanie swojego bloga stały się pasją, która jest ważną częścią mojego życia.

Sklep sportowy na PrestaShop – marzenie, które stało się rzeczywistością

Tym, co wpadło mi w oko na samym początku to dopasowanie tematyczne szablonu wraz z niezbędnym zestawem grafik. Jak możecie się domyślać, wprowadzenie takiego rozwiązania o wiele ułatwia stawianie pierwszych kroków. Lubię swój sklep sportowy na PrestaShop ze względu na jego stabilność. Do swojej dyspozycji mam różne ustawienia wśród których szczególnie często wykorzystuję niestandardowe czcionki i kolorystykę. Ważnym udogodnieniem jest wielojęzyczność – moi kupujący mówią nie tylko po polsku, ale także niemiecku i rosyjsku. Ta platforma zakupowa daje mi wiele narzędzi, które są ukłonem w stronę obcokrajowców. Tak jak wielu użytkownikom podoba mi się ten system ze względu na dość przystępne zoptymalizowanie pod SEO . Praca w tym zakresie pomaga znacząco poprawić nie tylko pozycję w wyszukiwarce, ale także przekłada się na stabilniejsze zyski ze sprzedaży. Ze szczegółów, które szczególnie mi się podobały była możliwość zmiany układu menu na wersję poziomą lub rozwijaną. Wiem, że to detal, ale lubię mieć okazję wpływać nawet na takie detale.

Z perspektywy czasu mogę przyznać, że choć miałam różne okresy sklep sportowy na PrestaShop dziś traktuję jako ważna część domowego budżetu, która daje mi możliwość realizacji swoich zainteresowań i dzielenia się wiedzą.

 

sklep-prestashop

sklep-prestashop

Support Prestaguru
support@prestaguru.pl


Włącz powiadomienia OK Nie dziękuję