PrestaShop SEO opisy firm do katalogów
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

PrestaShop SEO opisy firm do katalogów

Cena za ilość znaków ze spacjami - zzs

  • 500
  • 1000
  • 1500

9,00 zł Netto

9,00 zł Netto

help_outlineZapytaj o produkt
PrestaShop SEO opisy firm do katalogów

PrestaShop SEO opisy firm do katalogów

 

Opisy firm do katalogów

Opis do katalogu to wyjątkowo krótka forma tekstu. Przedstawia ona charakterystykę działalności. Dlatego w treści znaleźć się powinny takie informacje jak adres siedziby oraz informacje o usługach i produktach, jakie oferuje dane przedsiębiorstwo. Powinny też wymienione być informacje, czym dana firma wyróżnia się na tle konkurencji. Najlepiej jest zrobić to w sposób subtelny i nienachalny. Można też zawrzeć informacje o tym, ile lat firma istnieje już na rynku. Wszystko to sprowadza się do przedstawienia Twojej działalności gospodarczej w jak najlepszym świetle.

Stworzenie dobrego opisu do katalogu nie jest wcale takie łatwe, zwłaszcza biorąc pod uwagę to, że muszą być one unikatowe. Jakie jeszcze warunki powinny spełniać tego typu teksty?

1. Adekwatny do treści nagłówek, w który znajduje się fraza odpowiadająca treści strony.

2. Unikanie zbyt dużej ilości słów kluczowych. W przeciwnym razie tekst, zamiast wzmacniać pozycjonowanie, wywoła odwrotny skutek.

3. Pisanie w trzeciej osobie, dzięki czemu treść nie będzie na myśl przywodziła tekstu promocyjnego.

Jednym ze sposobów na tworzenie skutecznych opisów firm do katalogów jest skorzystanie z usług firmy copywriterskiej. Skorzystaj z naszych usług i zdobądź unikatowe opisy.

COPYSEO4
888 Przedmioty
ilość znaków ze spacjami - zzs
1000