Pomoc techniczna i serwis PrestaShop - PAKIET ROZBUDOWANY
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Pomoc techniczna i serwis PrestaShop - PAKIET ROZBUDOWANY

Pomoc techniczna i serwis Prestashop - naprawa, aktualizacja, backup, upgrade - ZAMÓW TERAZ

‏1,799.00 zł לא כולל מס

‏1,799.00 zł לא כולל מס

help_outlineAsk about product
Pomoc techniczna i serwis PrestaShop - PAKIET ROZBUDOWANY

Pomoc techniczna i serwis PrestaShop - PAKIET ROZBUDOWANY

 

Pomoc techniczna i serwis PrestaShop – pakiet rozbudowany

Pomoc techniczna przy prowadzeniu sklepu internetowego może być przydatna w bardzo wielu sytuacjach i warto się nad skorzystaniem z niej poważnie zastanowić. Nasz pakiet rozbudowany pomocy technicznej kierowany jest do najbardziej wymagających osób, którym zależy na tym, aby mieć stały dostęp do obsługi swojego sklepu. Wybierając ten produkt możesz liczyć na to, że zawsze będziemy do Twojej dyspozycji i w razie pojawienia się jakichkolwiek problemów będziemy w stanie udzielić fachowego wsparcia w zakresie rozwiązywania problemów. W związku z tym serdecznie zapraszamy do zdecydowania się na naszą ofertę i proponowany produkt. Gwarantujemy pełną dostępność i świadczenie pomocy, która będzie w stanie zachwycać jakością.

W ramach pakietu rozwiążemy wszystkie problemy techniczne

Wybierając ten pakiet możesz być pewnym, że rozwiążemy wszystkie problemy techniczne, które możesz napotkać podczas prowadzenia sklepu na platformie PrestaShop. Usuniemy wszelkie błędy i sprawimy, że platforma będzie działała w prawidłowy sposób. Twój sklep internetowy będzie zawsze dostępny dla klientów i pozwoli im na bardzo wygodne i bezpieczne dokonywanie zakupów. W pakiecie możesz liczyć również na pomoc w zakresie aktualizowania narzędzia PrestaShop do najnowszej wersji. W przypadku aktualizacji zawsze dbamy o to, aby nie utracić wykorzystywanych modułów i przeprowadzić cały proces w sposób bardzo bezpieczny. Ostatnią usługą w pakiecie jest wykonywanie kopii zapasowych. W razie poważniejszych awarii zawsze będziesz mógł dzięki temu powrócić do pierwotnej wersji sklepu.

Natychmiastowa pomoc w przypadku awarii

Posiadacze pakietu rozbudowanego mogą liczyć na natychmiastową pomoc w przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów technicznych. Stawiamy przede wszystkim na zadowolenie klienta i dbamy o to, aby w ramach pakietu zaproponować mu najlepszą pomoc, która spełni oczekiwania i świetnie wpasuje się w potrzeby i wymagania wszystkich osób. W związku z tym skorzystanie z takich możliwości i naszych rozwiązań przyniesie znakomite efekty. Jako właściciel przedsiębiorstwa możesz być pewny, że naprawa błędów sklepu zostanie wykonana szybko i nie będzie wiązała się z dużym przestojem w samej sprzedaży. Tym samym wybierając nasze usługi unikniesz poważnych strat związanych z niedziałającym przez długi czas sklepem.

Postaw na pomoc najlepszych ekspertów

Jeżeli zależy Ci na skorzystaniu z pomocy najlepszych ekspertów to zapraszamy do zainteresowania się naszym pakietem. Możesz być pewien, że profesjonalnie podchodzimy do wszystkich powierzonych nam prac i wykonujemy je szybko. W ramach pakietu rozbudowanego otrzymujesz od nas aż 720 minut pomocy świadczonej przez najlepszych ekspertów. Specjalistów, którzy posiadają duże doświadczenie w pracy z narzędziem PrestaShop. Nasi specjaliści rozwiązali już wiele problemów i praktycznie nic nie jest w stanie nas zaskoczyć. Wybierz zatem najlepszą pomoc dla siebie i spraw, że prowadzenie sklepu internetowego będzie o wiele przyjemniejsze.

PrestaShop - Zaufaj Profesjonalistom !

Ilość720 minut
E-mailowe zgłoszeniaTAK
Telefoniczne zgłoszeniaTAK

Termin ważności

30 dni
PrestaGuru
PRESTAPOMOC03
88888884 פריטים
6091625584543
Termin realizacji
30 dni
Wsparcie techniczne
30 dni
Ilość minut w pakiecie
720
pomoc telefoniczna
tak
לקוחות שקנו את המוצר הזה, קנו גם: