Naslovnica

Podkategorije

INSTALACJA PRESTASHOP

Instalacja sklepu internetowego PrestaShop

Chcesz założyć własny sklep Internetowy PrestaShop, ale nie wiesz, od czego zacząć? Choć jeszcze do niedawna jedynym rozwiązaniem było zatrudnienie specjalisty od sklepów Internetowych, który zajmie się instalacją i konfiguracją oprogramowania sklepu Internetowego online od podstaw, to dzisiaj wystarczy zaopatrzyć się w profesjonalne oprogramowanie e-commerce PrestaShop.

Oferujemy gotowe i kompletne pakiety instalacji sklepu Internetowego opartego o PrestaShop, dostępne w trzech różnych opcjach – podstawowej, optymalnej oraz rozbudowanej. Co więcej, do każdego pakietu można dokupić dodatkową obsługę techniczną sklepu Internetowego opartego o oprogramowanie PrestaShop. Instalacja sklepu Internetowego PrestaShop to doskonałe rozwiązanie dla małych, średnich i dużych firm, a w szczególności początkujących przedsiębiorców, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w branży e-commerce. Z naszą pomocą Twój sklep Internetowy będzie miał wszystko, co jest niezbędne do profesjonalnej sprzedaży online – od dostępu do podstawowych narzędzi i szybkiej konfiguracji, aż po integrację z najlepszymi firmami kurierskimi.

Wybierz pakiet instalacji sklepu Internetowego PrestaShop dostosowany do swoich indywidualnych potrzeb i przekonaj się, jak proste w dzisiejszych czasach może być prowadzenie własnego e-biznesu!

Sprawdź, jak możemy skutecznie pomóc Ci odświeżyć Twój sklep Internetowy PrestaShop e-commerce!

POMOC TECHNICZNA PRESTASHOP

Pomoc techniczna PrestaShop Polska 

Prowadzenie sklepu Internetowego może wydawać się trudne, zwłaszcza na początku przygody z branżą e-commerce. W takich sytuacjach warto skorzystać z pomocy technicznej dla sklepów PrestaShop u  profesjonalistów, którzy zajmą się naprawą  usterek w sklepie Internetowym PrestaShop , czy aktualizacją sklepu Internetowego  online zbudowanego w oparciu o PrestaShop.

Oferujemy atrakcyjne pakiety pomocy technicznej dla sklepów Internetowych PrestaShop i serwisu sklepów Internetowych PrestaShop dla wszystkich posiadaczy rozwiązań e-commerce, którzy chcą zwiększyć efektywność oraz bezpieczeństwo sprzedaży online. Pakiety dostępne są aż w trzech różnych opcjach do wyboru – pakiet podstawowy, pakiet optymalny oraz pakiet rozbudowany. Profesjonalna i doświadczona pomoc techniczna PrestaShop obejmuje usługi takie jak: naprawa, aktualizacja, backup oraz upgrade. Realizacja zleceń odbywa się od poniedziałku do piątku. Jedną z wielu zalet pomocy technicznej PrestaShop jest krótki czas reakcji na zgłoszenie oraz natychmiastowe przystąpienie do działania.

Wybierz pakiet pomocy technicznej PrestaShop dostosowany do swoich indywidualnych potrzeb i ciesz się w pełni sprawnie funkcjonującym sklepem internetowym!

Sprawdź, jak możemy skutecznie pomóc Ci odświeżyć Twój sklep Internetowy PrestaShop e-commerce!

ADMINISTRACJA PRESTASHOP

Administracja sklepami internetowymi PrestaShop Polska

Zastanawiasz się, jak w prosty sposób zwiększyć funkcjonalność swojego sklepu Internetowego Prestashop? Skorzystaj z pomocy doświadczonych ekspertów w tej dziedzinie! Administracja sklepem Internetowym PrestaShop to oferta skierowana do wszystkich właścicieli sklepów Internetowych  zbudowanych w oparciu o PrestaShop. 

Nasza oferta obejmuje kompleksowy pakiet usług związanych z administrowaniem i zarządzaniem sklepem Internetowym PrestaShop. Oferowana usługa dostępna jest aż w trzech różnych wersjach do wyboru – pakiet podstawowy, pakiet optymalny oraz pakiet rozbudowany. W zakres usług administracji sklepem internetowym PrestaShop wchodzi między innymi bieżąca administracja i pomoc w obsłudze, bezpieczeństwo sprzedaży, rozwój funkcjonalności, konfiguracja i aktualizacja sklepu, aktualizacja modułów, konsultacje mailowe oraz pomoc techniczna dedykowana dla sklepów Internetowych opartych o PrestaShop.

Wybierz pakiet administracji sklepem Internetowym PrestaShop dostosowany do własnych potrzeb i zobacz, jak proste, niewymagające i przede wszystkim efektywne może być prowadzenie e-biznesu.

Sprawdź, jak możemy skutecznie pomóc Ci odświeżyć Twój sklep Internetowy PrestaShop e-commerce!

SZKOLENIA PRESTASHOP

Szkolenia z obsługi sklepu PrestaShop Polska

Jeśli chciałbyś wdrożyć darmową platformę PrestaShop dla swojego e-commerce, zachęcamy Cię do skorzystania z kompleksowego szkolenia. Jest przeznaczone dla właścicieli serwisów, a także dla pracowników zatrudnionych w firmie, którzy zajmują się ich obsługą. Korzystając z naszej oferty, możesz zdecydować się na szkolenia PrestaShop na jednym z trzech stopni zaawansowania. Proponujemy Ci kurs PrestaShop na poziomie podstawowym – dowiesz się z niego m.in., jak dodawać produkty, a także jak tworzyć kolejne kategorie towarów i jak obsługiwać składane zamówienia. Jeśli zdecydujesz się na szkolenie na poziomie średniozaawansowanym, nauczysz się obsługiwać promocje. Po kursie będziesz wiedzieć, jak dodać rabat, kod i kupon do wybranych produktów z oferty Twojego sklepu. Gdy zakres materiału z wymienionych dwóch powyższych szkoleń jest Ci już dobrze znany, zapisz się na kurs zaawansowany. Dzięki niemu będziesz mógł zarządzać backupem PrestaShop, a także zainstalować dodatkowe moduły. Wybierając nasze szkolenia, bardzo szybko nauczysz się fachowo obsługiwać tę funkcjonalną platformę przeznaczoną sklepom internetowym.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Sprawdź, jak możemy skutecznie pomóc Ci odświeżyć Twój sklep Internetowy PrestaShop e-commerce!

DROPSHIPPING/HURTOWNIE PRESTASHOP

Integracja sklepu internetowego PrestaShop z hurtowniami dropshipping

Prowadząc sprzedaż e-commerce, nie musisz jednocześnie mieć zaplecza, w którym magazynujesz swoje towary. Wystarczy, że wybierzesz dropshipping, a uda Ci się w ten sposób zaoszczędzić m.in. na czynszu za wynajem lokalu, a także na personelu, który pracowałby w dziale logistyki i w magazynie. W dodatku, jeśli skorzystasz z naszej oferty, bardzo łatwo zintegrujesz swój e-commerce z hurtownią. Z naszą pomocą połączysz swój e-commerce z dowolną hurtownią, z jaką chciałbyś nawiązać współpracę. Błyskawicznie pełna oferta Twoich produktów znajdzie się w bazie wybranej hurtowni. Jeśli w Twoim e-commerce regularnie pojawiają się nowe towary, w hurtowni również będą widoczne – Twoja oferta aktualizuje się codziennie. Chcesz poświęcić swój czas na zarządzanie serwisem, zamiast na jego konfigurację i inne kwestie techniczne związane z integracją PrestaShop z hurtownią? Powierz to zadanie nam – dzięki temu masz pewność, że wszystkie czynności przeprowadzimy szybko, sprawnie i profesjonalnie, więc nie będzie np. żadnych braków w bazach danych, czy niewłaściwego przypisania kodów do produktów.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług! Sprawdź, jak możemy skutecznie pomóc Ci odświeżyć Twój sklep Internetowy PrestaShop e-commerce!

SZABLONY PRESTASHOP

Szablony PrestaShop - Polskie szablony Prestashop Motywy PrestaShop Theme PrestaShop

PrestaShop to darmowa platforma, dzięki której prowadzenie sklepu internetowego staje się łatwe, szybkie i intuicyjne. By spersonalizować szatę graficzną w swoim e-commerce, nie trzeba zatrudniać grafika, czy webmastera. Wystarczy, że zdecydujesz się na gotowe szablony PrestaShop, dzięki którym odwiedzający od razu będzie wiedzieć, jakiego rodzaju prowadzisz sklep i jaki proponujesz asortyment. Zamawiając szablon PrestaShop na swój serwis, nie musisz samodzielnie zajmować się jego adaptacją do konkretnej oferty na stronie Twojego sklepu internetowego. Zdaj się na nasze doświadczenie, a także na nasz profesjonalny zespół. Weźmiemy pod uwagę wszystkie Twoje sugestie, a następnie dostosujemy wybrany szablon do strony Twojego e-commerce. Proponujemy Ci sprawdzony, przejrzysty szablon PrestaShop, którego wdrożenie zajmuje niewiele czasu. Wybrany layout uda się dostosować zarówno pod stronę wyświetlającą się na urządzeniach stacjonarnych, jak i mobilnych. Szata graficzna jest dostosowana do aktualnych standardów, a także pod kątem panujących trendów, które zachęcają do pozostania na stronie e-commerce i dokonania zakupu.

Sprawdź, jak możemy skutecznie pomóc Ci odświeżyć Twój sklep Internetowy PrestaShop e-commerce!

 

MODUŁY PRESTASHOP

Moduły dodatki addons do sklepów opartych na PrestaShop

Serwis sprzedażowy wspomagany przez platformę PrestaShop jest wyjątkowo wydajny i funkcjonalny. Jednak wciąż jeszcze istnieją sposoby, by klienci byli bardziej zadowoleni z korzystania z oferty sklepu opartego na tym CMS-ie. Proponujemy więc szereg przydatnych rozwiązań, które możesz mieć u nas zupełnie nieodpłatnie. Wybierz moduły, które Cię interesują, a przekonasz się, że dzięki nim Twój sklep zyska wielu nowych odbiorców. Wystarczy tylko, że wdrożysz u siebie moduł umożliwiający dokonywanie płatności za pośrednictwem serwisu Przelewy24, a już słupek zainteresowanych wyraźnie się podniesie. Proponujemy Ci również komfortowy sposób nadawania przesyłek kurierskich za pomocą modułu Apaczka lub Sendit. Chciałbyś aby Twój sklep poszerzył kanał komunikacji o Facebook – mamy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie! By usprawnić zarządzanie zamówieniami, możesz również skorzystać z modułu, który pozwala łatwiej zorientować się w zamówieniach przedsprzedażowych i w oczekujących. Korzystając z naszej oferty, wierzymy, że znajdziesz u nas bezpłatny moduł, który wprowadzi Twój serwis oparty na PrestaShop na wyższy poziom. 

AKTUALIZACJA PRESTASHOP

Aktualizacja serwisu opartego na PrestaShop

Internet to świat, w którym szybko wszystko się zmienia, więc mając stronę internetową, trzeba dbać o to, by nadążyć za tymi zmianami. Stąd też potrzebne są regularne aktualizacje. Nie inaczej jest w przypadku serwisu opartego na PrestaShop – by zrobić to profesjonalnie, najlepiej zaopatrzyć się w odpowiedni pakiet aktualizacji PrestaShop. Do wyboru są pakiety przeznaczone dla właścicieli serwisów, których strony są postawione na platformie PrestaShop w określonej wersji. Chcąc poprawnie i szybko zaktualizować swój serwis do najnowszej wersji PrestaShop 1.7x.x wystarczy zdecydować się na pakiet odpowiadający wersji, jaka wymaga unowocześnienia. Przykładowo, jeśli strona jest oparta na PrestaShop 1.4x, należy wybrać pakiet, który zaktualizuje serwis postawiony na PrestaShop w wersji 1.4x. Zatem cała trudność w doborze pakietu polega na tym, by wybrać dokładnie ten, który jest kompatybilny ze stroną w danej wersji PrestaShop. Sama aktualizacja jest prosta, ponieważ są podane kolejne kroki, jakie trzeba wykonać, by zaktualizować wszystkie elementy serwisu. 

MIGRACJA PRESTASHOP

Migracja do Prestashop - Woocommerce, Magento, Shopify, Virtuemart, Oscommerce, Opencart,Cs-cart, Drupal, X-cart

Może się tak zdarzyć, że zachwalany system CMS, który miał być niezawodny i funkcjonalny, sprawia wiele problemów albo nie udaje się go przystosować do swoich potrzeb. W takiej sytuacji warto zdecydować się na migrację PrestaShop. Pomimo tego, że brzmi to poważnie i wydaje się, że proces może zabrać mnóstwo czasu, wystarczy zdecydować się na odpowiedni pakiet migracji. W naszej ofercie znajdują się pakiety migracji do PrestaShop, którymi będą zainteresowani właściciele serwisów, których strony są oparte na: Opencart, Woocommerce, Magento, Shopify, Virtuemart, Oscommerce, Cs-cart, Drupal, czy X-cart. Każdy pakiet jest dostępny w tej samej cenie, a jego instalacja jest prosta i nie zajmuje wiele czasu. Przy jego pomocy ma się ponadto pewność, że uda się w sposób fachowy i bezpieczny przenieść swoją stronę do nowego środowiska. Dzięki temu uda się uniknąć różnego rodzaju usterek tuż po uruchomieniu strony na platformie PrestaShop. Po otworzeniu pakietu, dostępne są proste wskazówki, jak krok po kroku przeprowadzić to przeniesienie. W ten sposób nie popełni się przy tym żadnych błędów i poświęci na całą procedurę minimum swojego czasu. 

POZYCJONOWANIE - SEO PRESTASHOP

Pozycjonowanie sklepu Prestashop

Jeżeli już jesteś szczęśliwym posiadaczem własnego sklepu Internetowego PrestaShop to czas aby pomyśleć o pozycjonowaniu czyli tak zwany SEO. Pozycjonowanie sklepu PrestaShop polega na zastosowaniu odpowiednich technik które spowodują ze Twój sklep Internetowy znajdzie się na wyższej pozycji niż sklep Internetowy konkurencji. Pozycjonowanie polega na umiejętnym dostosowaniu zawartości Twojego sklepu do wybranych słów i fraz kluczowych. Pozycjonuje się zarówno stronę główną sklepu PrestaShop jak i podstrony czyli zarówno produkty i kategorie. Aby to zrobić należy zastosować się do wytycznych Google oraz zadbać o odpowiednie linkowanie zewnętrzne i wewnętrzne sklepu PrestaShop. PrestaGuru od kilkunastu lat zajmuje się z powodzeniem pozycjonowaniem sklepów PrestaShop. Mamy sukcesy w pozycjonowaniu sklepów PrestaShop na rynku  lokalnym krajowym i europejskim. Wybierz odpowiedni dla siebie pakiet pozycjonowania sklepów Internetowych PrestaShop usiądź wygodnie i patrz jak rośnie pozycja Twojego sklepu Internetowego i wyprzedza konkurencję.

PRZYSPIESZANIE PRESTASHOP

Przyspieszanie PrestaShop

Szybkość ładowania się strony internetowej to bardzo ważny czynnik, który w dużym stopniu wpływa na zadowolenie klientów wynikające z użytkowania konkretnej witryny. Warto tym samym zadbać o to, aby sklep internetowy wczytywał się w bardzo krótkim czasie i szybko był dostępny dla klientów. W naszej ofercie dostępne są kompleksowe oferty optymalizacji PrestaShop.

W ramach oferowanych pakietów jesteśmy w stanie przeprowadzić wszystkie najważniejsze zadania, które ostatecznie wpływają na szybkość ładowania sklepu. Obecnie przyjmuje się, że czas załadowania wszystkich grafik i elementów na stronie nie powinien przekraczać 4 sekund. Dodatkowo przeglądarka Google zwraca dużą uwagę na czas ładowania stron i premiuje te, które są po bardzo krótkim czasie dostępne dla użytkowników. Wybierz zatem, któryś z naszych pakietów i popraw działanie swojego sklepu.

Nasza pomoc sprawi, że Twój sklep będzie działał o wiele sprawniej i możliwe będzie wygodniejsze korzystanie z niego. Sprawimy, że klienci odwiedzający stronę będą zachwyceni jej działaniem i będą bardzo chętnie korzystali z jej wszystkich funkcjonalności. W ramach pakietów poświęcimy odpowiednią ilość czasu na przyspieszanie strony i wprowadzanie na niej niezbędnych zmian. Zapraszamy tym samym do wybrania naszej pomocy i skorzystania z naszej najlepszej jakości oferty dla siebie.

OPTYMALIZACJA PRESTASHOP

Optymalizacja PrestaShop

Pozycjonowanie sklepu internetowego PrestaShop to jeden z kluczowych elementów, który wpływa na ilość odwiedzających platformę i dokonujących w niej zakupów. Właśnie z tego powodu warto o tę kwestię zadbać i prawidłowo podejść do optymalizowania całej strony. W naszej ofercie znajdziesz różne pakiety obejmujące kompleksowe działania optymalizacyjne. Znajdziesz pakiet podstawowy, optymalny i rozbudowany. Dzięki temu wygodnie wybierzesz najlepsze dla siebie rozwiązanie, które wpasuje się w potrzeby i oczekiwania. Oddelegujesz zadania związane z optymalizacją do najlepszych specjalistów, którzy na rynku są obecni od długiego czasu i oferują rzetelną pomoc dla wszystkich swoich klientów.

Wybierając któryś z naszych produktów zawsze masz pewność, że usługa zostanie wykonana przez osoby o odpowiednich kwalifikacjach do realizowania konkretnych prac. Będziesz pewien, że powierzonymi zadaniami zajmą się najlepsi eksperci z dużym doświadczeniem na rynku. Eksperci z zakresu PrestaShop zawsze udzielą rzetelnego wsparcia i pomocy, której jakość będzie stała na najwyższym poziomie.

Nie czekaj zatem dłużej i wybierz oferowane przez nas produkty. Popraw widoczność strony w wyszukiwarce i sprawniej pozyskuj klientów na oferowane towary.

AUDYT PRESTASHOP

Audyt PrestaShop

Twój sklep ma problem z pozyskiwaniem nowych klientów? Strona wyświetla się bardzo nisko w wynikach wyszukiwania? Możliwe, że występują na niej poważne błędy, które wpływają na gorsze działanie całego sklepu. W celu ich usunięcia wybierz ofertę naszego przedsiębiorstwa, które specjalizuje się w realizowaniu prac naprawczych i świadczy bardzo profesjonalną pomoc dla wszystkich klientów. Świadczymy usługi audytu PrestaShop, które polegają na dokładnej analizie wszystkich najważniejszych elementów. Przedstawimy wszystkie problemy, które mogą występować na stronie i część z nich natychmiast rozwiążemy. Dzięki temu szybko zauważysz pozytywne efekty przeprowadzonych przez nas prac i będziesz mógł cieszyć się zdecydowanie lepiej działającym sklepem.

Audyt jest realizowany przez naszych ekspertów od PrestaShop. Specjaliści z różnych dziedzin są w stanie wspólnymi siłami przeprowadzić kompletną analizę sklepu i wytypować wszystkie występujące problemy. Dzięki temu będziesz dokładnie wiedział co nie działa poprawnie i dlaczego Twój sklep boryka się z konkretnymi problemami.

Postaw na najlepsze usługi i pomoc ekspertów, którzy udzielą fachowego wsparcia. Wybierz ekspertów, którzy działają na rynku od długiego czasu i którzy świadczą bardzo rzetelne usługi. Wybierz jeden z naszych pakietów i ciesz się z dokładnej analizy Twojego sklepu PrestaShop.

DARMOWE MODUŁY i SZABLONY PRESTASHOP

Darmowe szablony/motywy i moduły PrestaShop Polska

Wszystkie darmowe szablony i moduły, które znajdziesz na naszej stronie, są dostosowane do serwisów opartych na PrestaShop. Znajdziesz u nas tematyczne layouty, które idealnie nadają się do  sklepów o tematyce m.in. zoologicznej, modowej, wnętrzarskiej, z asortymentem dla dzieci, czy serwisów oferujących bieliznę. Niemniej każdy ten szablon jest tak skonstruowany, że możesz w łatwy sposób dostosować go do swojego serwisu nawet wtedy, gdy oferuje produkty związane z zupełnie innym sektorem. Nasze szablony wyróżniają się minimalistyczną estetyką, dlatego kolorystyka, czy rozmieszczenie zdjęć nie odwraca uwagi klienta od produktu, czy funkcjonalności Twojego serwisu. W łatwy sposób znajdzie w nim to, czego szuka i złoży zamówienie bez najmniejszych trudności. Wybierając szablony właśnie u nas, nie ponosisz żadnych kosztów za ich wdrożenie, a są perfekcyjnie dopasowane do aktualnych wymagań i trendów. Możesz liczyć m.in. na ich responsywność, prostą zmianę ustawień dotyczących np. szaty graficznej, czy liczby produktów, które będą się wyświetlać na jednej stronie. Zapoznaj się z wszystkimi darmowymi rozwiązaniami pod sklepy na PrestaShop, które dla Ciebie przygotowaliśmy!

TŁUMACZENIA PRESTASHOP

TŁUMACZENIA SKLEPÓW INTERNETOWYCH PRESTASHOP I OPISÓW PRODUKTÓW

Oferujemy tłumaczenia całego sklepu jak i produktów, kategorii, stron informacyjnych z dowolnego języka na dowolny język. Dzięki przetłumaczeniu sklepu Internetowego PrestaShop i produktów oraz kategorii na inne języki możesz pozyskać klientów z całego Świata. Możliwość przeczytania opisu produktu w rodzimym języku daje nieporównywalnie większą szansę na pozyskanie klienta. Oferujemy kompleksowe tłumaczenia w bardzo szybkim czasie

HOSTING PRESTASHOP

Najlepsze rozwiązania hostingowe  dla Prestashop i jak mogą poprawić wydajność i szybkość Twojej witryny

Platforma e-commerce Prestashop jest jedną z najpopularniejszych. Wybór dostawcy hostingu może mieć wpływ na wydajność witryny Prestashop.

Wprowadzenie: Co to jest Prestashop?

PrestaShop to rozwiązanie e-commerce typu open source, które zapewnia firmom wszystkie narzędzia potrzebne do tworzenia i prowadzenia sklepów internetowych.

PrestaShop to rozwiązanie eCommerce typu open source, które zawiera wszystko, czego potrzebujesz do rozwoju i zarządzania swoim sklepem internetowym. Oferuje konfigurowalny projekt, zaawansowane funkcje i zaawansowane integracje.

Rozwiązanie PrestaShop zawiera trzy główne komponenty:

1) Podstawowy system, który hostuje witrynę na serwerze;

2) Własne oprogramowanie PrestaShop, które można zainstalować u dowolnego dostawcy hostingu;

3) Własny dostawca usług w chmurze PrestaShop, który przechowuje dane w swoich centrach danych.

Znaczenie szybkiej witryny w celu poprawy konwersji

Celem optymalizacji konwersji jest jak najłatwiejsze dokonanie konwersji dla potencjalnych klientów. Należy pamiętać, że zwiększenie współczynników konwersji polega na ułatwieniu konwersji potencjalnym klientom.

Szybka witryna może pomóc Ci osiągnąć ten cel, skracając czas potrzebny potencjalnym klientom na wykonanie pożądanych działań w Twojej witrynie.

Szybkość ładowania witryny jest ważnym czynnikiem wpływającym na ogólne wrażenia użytkownika. Wystarczy milisekundy, aby użytkownicy wyrobili sobie pierwsze wrażenie na temat Twojej witryny i wyszli, jeśli nie są zadowoleni z tego, co widzą, więc powinieneś zainwestować w przyspieszenie swojej witryny.

3 najlepsze opcje hostingu dla witryn Prestashop i jak mogą poprawić wydajność i szybkość Twojego sklepu

PrestaShop to bezpłatne oprogramowanie e-commerce typu open source, które można pobrać i zainstalować na własnym koncie hostingowym. To może zaoszczędzić trochę pieniędzy, ale przed dokonaniem zmiany należy wziąć pod uwagę kilka kwestii.

W tym artykule przyjrzymy się zaletom i wadom trzech różnych pakietów dla PrestaShop. Trzy opcje to podstawowy, optymalny i zaawansowany. Możesz zdecydować, która usługa hostingowa najlepiej odpowiada Twoim potrzebom na podstawie tych zalet i wad!

Dlaczego powinieneś wybrać hosting PrestaGuru dla PrestaShop, aby zapewnić najlepszą wydajność i szybkość witryny?

Jeśli chodzi o zarządzanie stroną internetową, jest wiele aspektów, które wymagają uwagi. Jednym z najważniejszych aspektów jest serwer. Aby Twoja witryna działała jak najlepiej, serwer musi być szybki i stabilny.

Na rynku jest wielu dostawców hostingu, ale nie wszystkie serwery są wyposażone w najlepsze funkcje. Dlatego zawsze powinieneś mieć dedykowany hosting PrestaShop do zarządzania swoją witryną, ponieważ jest on wyposażony w najnowocześniejsze funkcje, które zapewnią Ci wysoką wydajność i szybkość działania Twojej witryny.

REKLAMA REMARKETING

Reklamy na Facebooku, Google Ads, Instagramie, YouTube i LinkedIn są drogie. Ale czas, który spędzasz na tych kanałach, wkrótce się zmieni. Poznaj remarketing i reklamę PrestaGuru! Pierwsza w historii możliwość remarketingu e-mailowego bezpośrednio do skrzynki odbiorcy dla reklamodawców. 

Remarketing to potężne narzędzie używane przez marki do przypominania potencjalnym klientom o wcześniejszych interakcjach, ale jest tak dobre, jak treści, z których korzystasz. PrestaGuru oferuje inteligentny wybór kampanii remarketingowych zgodnych z RODO, które spodobają się Twoim poprzednim klientom.

Remarketing to potężne narzędzie używane przez marki do przypominania potencjalnym klientom o wcześniejszych interakcjach, ale tylko tak dobre, jak treści, z których korzystasz. PrestaGuru oferuje inteligencję i analitykę kampanii remarketingowych, dzięki czemu Twoja marka może dzielić się wysokiej jakości treściami z docelowymi odbiorcami.

COPYWRITING - PISANIE TEKSTÓW

Copywriting - pisanie tekstów

Jako przedsiębiorca chcesz rozwijać swoją firmę i to jest jak najbardziej naturalne. Wiąże się to chociażby z poszerzaniem grona swoich Klientów. Strony internetowe są dziś podstawą budowania bazy danych. Podobnie jak marketing. Sposobów na reklamę w sieci jest mnóstwo. Jednak oprócz płatnych form warto - zwłaszcza w kontekście długofalowym, skupić się też na umieszczaniu na stronie merytorycznych treści, które w znacznym stopniu wpłyną na pozycjonowanie (SEO - Search Engine Optimization). Możesz to robić samodzielnie, jednak zabiera to dużo czasu. Dlatego warto zastanowić się nad firmą copywriterską.

Copywriting SEO - zadbaj o atrakcyjne treści umieszczane na stronie internetowej

Copywriting polega na tworzeniu wartościowych i atrakcyjnych treści. Zarówno dla botów Google, jak i dla osób odwiedzających stronę WWW. Teksty SEO ukierunkowane powinny być słowami kluczowymi, na które pozycjonuje się dany serwis. Jest to działanie marketingowe, które skutecznie wpływa na poprawę pozycji witryny w wynikach wyszukiwania. A to przekłada się na pozyskiwanie nowych Klientów. Korzystając z usług copywritera możesz liczyć na takie treści jak:

opisy produktowe;

artykuły blogowe;

opisy firm do katalogów;

opisy kategorii produktowych;

opisy sprzedażowe;

teksty pozycjonujące i zapleczowe;

treści na strony WWW;

teksty specjalistyczne i eksperckie.

Stworzenie wartościowego tekstu jest nie lada wyzwaniem. Myślimy, że wie o tym każdy, kto choć raz próbował stworzyć jakikolwiek artykuł. Jeśli chcesz zdjąć sobie z barków to zadanie i przekazać je w ręce specjalistów, to zapraszamy do skorzystania z naszych usług - Copywriting - pisanie tekstów. Pisząc teksty, bierzemy pod uwagę odpowiedni balans, który ma na celu stworzenie treści użytecznych dla osoby odwiedzającej sklep i zoptymalizowanych pod wyszukiwarkę.

Jakie zalety wynikają z korzystania z usług copywritingu?

Pisanie tekstów, a tworzenie treści użytecznych, wartościowych i zoptymalizowanych to dwa różne światy, w których nie każdy się odnajduje. Z pomocą przychodzą usługi copywritingu. Jakie zalety mogą wynikać z ich korzystania? Między innymi:

oszczędność czasu - dzięki przekazaniu tego typu zadań innej firmie, jako właściciel możesz zająć się innymi rzeczami, które w inny sposób będą wpływały na rozwój przedsiębiorstwa;

optymalizacja treści pod kątem SEO - oprócz tego, że treści będą ciekawe dla Twoich Klientów, to jeszcze możesz liczyć na to, że będą zoptymalizowane pod SEO. A jak już wiesz, pozycjonowanie odgrywa wyjątkowo ważną rolę w pozyskiwaniu nowych odwiedzających. Aa tym samym na zwiększenie konwersji.

Zainteresowaliśmy Cię i chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu.

GOTOWY SKLEP INTERNETOWY Z HURTOWNIĄ

Gotowe sklepy PrestaShop zintegrowane z hurtowniami. 

Aktualnie dostępne hurtownie:

Hemp Investment - CBD, CANNABIS, KONOPIE

Zapewniamy dostęp do najlepszych artykułów wiodących marek i producentów takich jak:

HASZPOL, RAW, ELEMENTS, HAMMERCRAFT, BUDDIES, SWEET CBD, CANNABIS BOYS, GREEN OUT, KONOPNY BUCH.

W naszej ofercie znajduje się ponad 1000 produktów ze wszystkich kategorii - susz CBD/CBG, żelki, shoty, kosmetyki, odzież, akcesoria do palenia i wiele, wiele innych.

Priorytetem dla nas jest bezpieczeństwo i legalność oferowanych produktów. Bezpośrednio współpracujemy z producentami, dlatego u nas znajdziesz tylko w pełni ORYGINALNE produkty. Każde zamówienie jest dostarczane ze wszystkimi wymaganymi dokumentami obejmującymi m.in. analizy laboratoryjne potwierdzające legalność produktów.

Mada - hurtownia bielizny i rajstop : Hurtownia bielizny Mada - Hurtownia bielizny i rajstop

Ceny producenta, sprzedaż hurtowa. Największy wybór produktów. Szeroki asortyment, ceny producenta. Zapraszamy do współpracy! Sprzedaż przez internet. Szeroki asortyment.

Galeria Plakatu - Plakaty, Obrazy, Ramy, Antyramy

Galeria Plakatu - Sklep - Galeria Plakatu Online

Kup Tanio Online w Sklepie Internetowym. Teraz Dostawa od 0zł. Kup Online. Błyskawiczna Wysyłka w Ciągu 24h.

INTEGRATORY PRESRTASHOP

Integratory PrestaShop

Zintegrujemy Twój sklep z programem do sprzedaży. 

Zintegruj Twój sklep internetowy z programem do sprzedaży. Oszczędzaj czas i pieniądze. Posiadamy w ofercie wiele gotowych rozwiązań, które dodatkowo możesz bezpłatnie przetestować przed zakupem. Zajmujemy się także budową integracji na zamówienie.

Świetna wiadomość dla sprzedawców! Zintegrujemy Twój sklep Internetowy PrestaShop z programem sprzedażowym lub magazynowym. Zintegruj swój sklep internetowy z programem sprzedażowym. Oszczędzaj czas i pieniądz. dzięki naszemu silnemu partnerstwu. Nasz zespół sprzedaży ma udokumentowane doświadczenie w zwiększaniu przychodów i zwiększaniu satysfakcji klientów

Audyt Prestashop - pakiet rozbudowany
Przyspieszenie witryny pomoże Ci zwiększyć współczynnik odwiedzających sklep do klientów i zmniejszyć współczynnik odrzuceń. Zwiększ swoją prędkość, zdobądź więcej klientów!
4.500,00 zł
Core Web Vitals sklepu Prestashop - optymalizacja Google - Pakiet ROZBUDOWANY
Google Page Speed - optymalizacja sklepu PrestaShop. Przyspieszanie sklepu Prestashop. Szybkie i zoptymalizowane strony prowadzą do większego zaangażowania użytkowników, utrzymania ich i konwersji. Zwiększ szybkość wczytywania strony. Google niedawno poinformował, że szybkość strony jest czynnikiem rankingowym.
4.100,00 zł
Core Web Vitals sklepu Prestashop - optymalizacja Google - Pakiet OPTYMALNY
Google Page Speed - optymalizacja sklepu PrestaShop. Przyspieszanie sklepu Prestashop. Szybkie i zoptymalizowane strony prowadzą do większego zaangażowania użytkowników, utrzymania ich i konwersji. Zwiększ szybkość wczytywania strony. Google niedawno poinformował, że szybkość strony jest czynnikiem rankingowym.
3.100,00 zł