Pomoc techniczna i serwis PrestaShop - PAKIET PODSTAWOWY
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Pomoc techniczna i serwis PrestaShop - PAKIET PODSTAWOWY

Pomoc techniczna i serwis PrestaShop - naprawa, aktualizacja, backup, upgrade - ZAMÓW TERAZ

799,00 zł bez PDV-a

799,00 zł bez PDV-a

help_outlineAsk about product
Pomoc techniczna i serwis PrestaShop - PAKIET PODSTAWOWY

Pomoc techniczna i serwis PrestaShop - PAKIET PODSTAWOWY

 

Pomoc techniczna i serwis PrestaShop – pakiet podstawowy

Posiadanie własnego sklepu internetowego opierającego się o PrestaShop i sprawne zarządzanie nim to nie lada wyzwanie. Konieczność usuwania wielu błędów, które mogą wystąpić wymaga znajomości systemu i wiedzy technicznej. Teraz jednak możesz otrzymać pomoc profesjonalistów w bardzo atrakcyjnej cenie. Oferowany przez nas pakiet podstawowy pomocy technicznej obejmuje wiele prac dotyczących sklepu i pozwala na wygodne rozwiązywanie ewentualnych problemów. Zdecyduj się zatem na proponowane przez nas rozwiązanie, aby zawsze móc liczyć na profesjonalną pomoc PrestaShop w przypadku problemów.

Jakie prace obejmuje pakiet serwisowy PrestaShop ?

Pakiet pomocy technicznej i serwisu sklepu Internetowego PrestaShop to zestaw kompleksowych usług, które obejmują wszystkie najważniejsze zagadnienia dotyczące tej platformy sprzedażowej. W ramach tego pakietu jesteśmy w stanie zająć się naprawami błędów i usterek, które wpływają na nieprawidłowe działanie sklepu. Przeprowadzimy również aktualizacje poprawiające bezpieczeństwo sklepu PrestaShop w sposób profesjonalny i bezpieczny. Możemy także sporządzić kopię zapasową wszystkich danych lub wskazać błędy w konfiguracji. Wszystkie prace są wykonywane profesjonalnie i koncentrują się na pełnym zadowoleniu klientów. Wybierając nasze usługi możesz być pewnym, że otrzymasz wsparcie, z którego będziesz w pełni zadowolony i na które warto postawić.

Gwarancja pomocy specjalistów

Wybierając pakiet podstawowy zyskujesz dostęp do ekspertów, którzy są specjalistami w pracy z kodem sklepu PrestaShop. Dzięki temu są w stanie bezpiecznie usunąć wszelkie błędy i zadbać pod względem technicznym o poprawne działanie platformy sprzedażowej. Eksperci z wieloletnim doświadczeniem w usuwaniu wszelkich usterek świadczą kompleksową pomoc i gwarantują, że naprawa błędów sklepu jest wykonywana zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i w pełni profesjonalnie. Wybierz zatem nasze usługi i poczuj się bezpiecznie jako właściciel sklepu.

Szybki czas odpowiedzi w razie problemów

W pakiecie podstawowym klient ma dostępnych 180 minut miesięcznie, które będą w stanie poświęcić mu nasi specjaliści. W ramach tego czasu mogą profesjonalnie wykonać każde z wymienionych wyżej zadań. Ważne podkreślenia jest jednak to, że bardzo szybko odpowiadamy na ewentualne problemy. Wpływa to na zadowolenie klienta i sprawia, że przygotowany przez nas pakiet jest jednym z najbardziej interesujących na rynku i warto się na niego zdecydować. Wybierz pakiet i zapewnij sobie 180 minut pomocy technicznej od najlepszych ekspertów, którzy doskonale znają się na  PrestaShop.

Do kogo kierowany jest pakiet?

Pakiet podstawowy kierowany jest głównie do właścicieli sklepów internetowych, którzy nie mają wystarczającej wiedzy do samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych związanych z PrestaShop. Wybierając naszą pomoc w takiej sytuacji możesz zagwarantować sobie bardzo fachowe wsparcie w razie usterek i pełen komfort prowadzenia sklepu. Wszystko to jest dostępne przy tym w bardzo atrakcyjnej cenie. Nie zwlekaj zatem dłużej i już teraz skorzystaj z usług świadczonych przez fachowców.

PrestaShop - Zaufaj Profesjonalistom !

Ilość180 minut
E-mailowe zgłoszeniaTAK
Telefoniczne zgłoszeniaNIE

Termin ważności

3 dni
PRESTAPOMOC01
88888877 Artikli
Termin realizacji
3 dni
Wsparcie techniczne
3 dni
Ilość minut w pakiecie
180
pomoc telefoniczna
nie
Kupci koji su kupili ovaj proizvod, također su kupili: