AUDYT PRESTASHOP

Audyt PrestaShop

Twój sklep ma problem z pozyskiwaniem nowych klientów? Strona wyświetla się bardzo nisko w wynikach wyszukiwania? Możliwe, że występują na niej poważne błędy, które wpływają na gorsze działanie całego sklepu. W celu ich usunięcia wybierz ofertę naszego przedsiębiorstwa, które specjalizuje się w realizowaniu prac naprawczych i świadczy bardzo profesjonalną pomoc dla wszystkich klientów. Świadczymy usługi audytu PrestaShop, które polegają na dokładnej analizie wszystkich najważniejszych elementów. Przedstawimy wszystkie problemy, które mogą występować na stronie i część z nich natychmiast rozwiążemy. Dzięki temu szybko zauważysz pozytywne efekty przeprowadzonych przez nas prac i będziesz mógł cieszyć się zdecydowanie lepiej działającym sklepem.

Audyt jest realizowany przez naszych ekspertów od PrestaShop. Specjaliści z różnych dziedzin są w stanie wspólnymi siłami przeprowadzić kompletną analizę sklepu i wytypować wszystkie występujące problemy. Dzięki temu będziesz dokładnie wiedział co nie działa poprawnie i dlaczego Twój sklep boryka się z konkretnymi problemami.

Postaw na najlepsze usługi i pomoc ekspertów, którzy udzielą fachowego wsparcia. Wybierz ekspertów, którzy działają na rynku od długiego czasu i którzy świadczą bardzo rzetelne usługi. Wybierz jeden z naszych pakietów i ciesz się z dokładnej analizy Twojego sklepu PrestaShop.

Prestashop audit - bővített csomag
Ha felgyorsítja webhelyét, növelheti az üzlet látogató-ügyfél arányát, és csökkentheti a visszautasítási arányt. Növelje a sebességét, szerezzen több ügyfelet!
4 500,00 zł
Prestashop audit - az optimális csomag
Ha felgyorsítja webhelyét, növelheti az üzlet látogató-ügyfél arányát, és csökkentheti a visszautasítások arányát. Növelje a sebességét, szerezzen több ügyfelet!
2 300,00 zł
Prestashop audit - alap csomag
Ha felgyorsítja webhelyét, növelheti az üzlet látogató-ügyfél arányát, és csökkentheti a visszautasítások arányát. Növelje a sebességét, szerezzen több ügyfelet!
1 200,00 zł