Pozycjonowanie sklepu Prestashop od 699 PLN

Pozycjonowanie sklepu PrestaShop

Wybierz odpowiedni pakiet SEO - pozycjonowania sklepu PrestaShop i sprawdzaj jak twój sklep PrestaShop pnie się w górę w rankingu Google

Pozycjonowanie sklepu PrestaShop od 699 PLN

W dobie Internetu, praktycznie niemożliwe jest efektywne funkcjonowanie e-biznesu bez pozycjonowania. Zarządzający sklepami internetowymi powinni doliczyć aktywności SEO do stałych wydatków. Pozycjonowanie pozwala na osiąganie dobrych wyników sprzedażowych oraz realizację założonych celów.

Dzięki pojawianiu się strony Internetowej sklepu wysoko w wyszukiwarce, jest większa szansa, że trafią na nią potencjalni klienci i zrobią zakupy. Firma zyska rozpoznawalność, a co za tym zwykle idzie - wiarygodność.

Firma PrestaGuru.pl wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i daje do wyboru trzy gotowe pakiety pozycjonowania sklepów PrestaShop. Zależnie od potrzeb i budżetu, można wybrać pakiet podstawowy, optymalny i rozbudowany.

Pozycjonowanie sklepu Internetowego PrestaShop ( SEO ) - pakiet podstawowy

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z pozycjonowaniem lub w ogóle z e-biznesem i nie możesz ponieść dużych nakładów finansowych, możesz na początek wybrać pakiet podstawowy pozycjonowania sklepu Internetowego PrestaShop ( SEO ). Pozwoli na wypozycjonowanie naszego sklepu za pomocą 1-3 fraz kluczowych i zdobywanie niezbędnych linków, tzw. linkbuilding. Jest przy tym najtańszy, bo kosztuje zaledwie 699zł miesięcznie.

Pozycjonowanie sklepu Internetowego PrestaShop ( SEO ) - pakiet optymalny

Pakiet optymalny pozycjonowania sklepu Internetowego PrestaShop ( SEO ) to pakiet SEO dla osób, które oczekują zrównoważonego rozwoju swojego sklepu PrestaShop. Posiada on znacznie więcej opcji. Pozycjonowanie sklepu opiera się na 4-10 frazach kluczowych, a w skład pakietu wchodzi też optymalizacja strony, czyli odpowiednie ułożenie grafik, treści, ingerencja w kody URL pod odpowiednim kątem, ale także zdobywanie linków czy copywriting - czyli przygotowanie odpowiednich tekstów z użyciem wybranych słów. Jego cena jest wyższa, ale bardzo konkurencyjna, wynosi 1299zł.

Pozycjonowanie sklepu Internetowego PrestaShop ( SEO ) - pakiet podstawowy

Pakiet rozbudowany pozycjonowania sklepu Internetowego PrestaShop ( SEO ) jest stworzony dla najbardziej wymagających klientów. Pozwala na efektywny rozwój i szybkie osiąganie celów biznesowych. Oprócz wszystkich wymienionych wcześniej aktywności SEO, dodatkowymi w tym pakiecie są także planowanie i analizy skuteczności, które umożliwiają modyfikowanie dalszych działań w taki sposób, by były jak najbardziej skuteczne.

Jeśli posiadasz sklep Internetowy na PrestaShop, gotowe pakiety będą najprostszym, ale zarazem idealnym rozwiązaniem - dla każdego coś dobrego.