Skontaktuj się z nami

telefon: +48 888 830 888
mail: biuro@prestaguru.pl

Sklep Internetowy obuwniczy

sklep-sportowy-obuwniczy-buty-szablon-sklepu-prestashop-17

Sklep Internetowy obuwniczy

Jak to się stało, że mały biznes zmienił się w jeden z największych sklepów obuwniczych w regionie?

Swój sklep otworzyłem, po wielu latach spędzonych na etacie w różnych korporacjach. Jak zapewne doskonale wiedzieć, wbrew pozorom bardzo często nie jest to ani łatwa, ani przyjemna praca. W marzeniach  na długo przed oficjalnym otwarciem tworzyłem plany, zastanawiałem się jak to będzie i czego mogę się spodziewać. Dziś mam podpisaną umowę z wieloma partnerami z Polski i Europy i prowadzę jeden z największych sklepów obuwniczych w kraju.

Skąd tak dużo tu butów!

Wychowywałem się w rodzinie z mamą, babcią i trzema siostrami, ojcem i dziadkiem. Jak możecie się domyślać, żadne z nas nie miało tylko jednej pary butów. Z biegiem czasu pojawiało się ich coraz więcej. Pamiętam, jak pewnego dnia przyprowadziłem do domu moją dziewczynę. Po zobaczeniu „wystawy” w naszym przedpokoju powiedziała: możesz już otwierać sklep obuwniczy. Ani ona ani ja nie przypuszczaliśmy, ze jej słowa będą prorocze. Co prawda trochę czasu minęło, zanim się zebrałem i podjąłem decyzję o prowadzeniu własnego biznesu. Od ułożenia biznesplanu sprawy potoczyły błyskawicznie. Od samego początku chciałem, żeby mój sklep z PrestaShop wyróżniał się ze względu na bardzo bogaty asortyment, którego nie ma u konkurencji. Długo wyszukiwałem interesujące produkty, prowadziłem ankiety wśród potencjalnych klientów, aż wreszcie nadeszła ta chwila…

Zaczynamy!

Mam znajomych, którzy o wiele wcześniej niż ja zaczynali swoją przygodę z handlem online. Mój oddany przyjaciel powiedział: „otwórz swój sklep obuwniczy z PrestaShop. Zobaczysz, nie pożałujesz”. Tak też zrobiłem. Od razu spodobała mi się rozbudowana wersja dodawania i sortowania produktów. Od samego początku postawiłem na identyfikację wizualną, a budowanie świadomości marki pomogła mi możliwość zmieniania i dostosowywania tła. Ze względu na to, że prowadzę rozbudowany serwis internetowy bardzo spodobała mi się możliwość dodania polecanych kategorii na stronę główną. Oprócz tego sklep obuwniczy z PrestaShop to również możliwość łatwego pozycjonowania pod słowa kluczowe w wyszukiwarce. W dłuższej perspektywie przekłada się to na lepszą konwersję i większy ruch na stronie a właśnie o to chodzi w biznesie. Istotnym elementem funkcjonowania sklepu jest newsletter wysyłany do klientów – to jedno z najbardziej sprawdzonych narzędzi informowania o nowościach i promocjach oraz docierania do potencjalnych kupujących.

Chcę się rozwijać

Sklep obuwniczy z PrestaShop daje możliwość wykorzystania wielu przydatnych funkcji w ten sposób, by w jak największym stopniu skrócić i ułatwić proces zakupowy. Pomaga go ułatwić metoda płatności składająca się tylko z 5 kroków, nawigacja warstwowa, czy koszyk Ajax. Klienci cenią tą platformę zakupową również za możliwość skorzystania z wygodnej wyszukiwarki, która pomaga przeszukiwać zawartość sklepu uwzględniając równie czynniki takie jak cena, marka, popularność czy nazwa alfabetycznie i oglądania galerii wybranego produktu.

 

PrestaGuru.pl  – Zaufaj Profesjonalistom !

 

sklep prestashop

sklep prestashop

Support Prestaguru
support@prestaguru.pl


Włącz powiadomienia    OK Nie dziękuję