Skontaktuj się z nami

telefon: +48 888 830 888
mail: biuro@prestaguru.pl

Sklep Internetowy PrestaShop z elektroniką

sklep-z-elektronika-smartfonami-komputerami-szablon-sklepu-prestashop-17

Sklep Internetowy PrestaShop z elektroniką

W świecie gadżetów

Dzień bez smartfona? Młodemu pokoleniu i nam trudno jest sobie wyobrazić. Nic dziwnego, na co dzień korzystamy z nich wielokrotnie. Właśnie one zainspirował nas do rozkręcenia swojego biznesu online. Początek nie był łatwy – pozyskiwanie klientów i najlepszych produktów nie było bułką z masłem. Z perspektywy czasu to była jedna z najlepszych decyzji, które udało nam się podjąć i zrealizować od początku do końca

Jak to się zaczęło?

Każde z nas zaczynało w całkowicie innych branżach. Jesteśmy paczką znajomych ze szkoły średniej, których łączy wspólna pasja. Uwielbiamy nowe technologie – czytamy o nich i zawsze wyczekujemy premier zarówno tych najpopularniejszych, jak i tych mniej znanych marek. Kilka lat temu postanowiliśmy połączyć swoje siły i otworzyliśmy nasz pierwszy sklep z elektroniką z PrestaShop. Przygodę rozpoczęliśmy po tym, jak zdecydowaliśmy, że chcemy mieć coś swojego i prowadzić firmę na własnych zasadach. Początkowa faza współpracy wymagała od nas ogromnego nakładu pracy. Negocjowanie, podpisywanie umów i wywiązywanie się z nich – tego wszystkiego i wiele więcej musieliśmy się nauczyć w bardzo krótkim czasie. W pierwszym etapie działalności asortyment, który oferowaliśmy był bardzo skromny – przyznajemy się szczerze, ale do dnia dzisiejszego robimy wszystko co w naszej mocy, żeby rozkręcać sprzedaż i docierać do coraz szerszego grona klientów. Dziś współpracujemy z najlepszymi markami i jesteśmy autoryzowanym partnerem kilku z nich.

Sklep PrestaShop  z elektroniką: PrestaShop by PrestaGuru partner w biznesie, na którym możesz polegać

Marzenia o rozkręceniu własnego biznesu to jedno, a realizacja planów i niezawodność to drugie. Właśnie dlatego postanowiliśmy postawić na czołową z platform zakupowych, by mieć pewność, że system będzie działał stabilnie. Z tego względu względu sklep z elektroniką powstał na PrestaShop. Zależało nam na tym, żeby zapewnić użytkownikom dostęp do rozbudowanej galerii, by mogli obejrzeć produkt z każdej strony. Ważne jest dla nas również to, by klienci pozostawiali swoje opinie o zakupionym sprzęcie, a to jest jedna z najlepszych funkcjonalności, którą cenimy na PrestaShop. sklep z elektroniką jest tak skonstruowany by umożliwić wygodne przeglądanie i filtrowanie wyników. Do swojej dyspozycji zainteresowani mają również wyszukiwarkę – rezultaty można zawężać i sortować według własnych preferencji. Skorzystaliśmy również z możliwości personalizacji tła, by usprawniać świadomość wizualną marki. Te właśnie działania sprawiły, że aktualnie jesteśmy jednym z największych graczy na rynku.

PrestaShop jako platforma stworzona do sprzedawania elektroniki

Przez lata udało nam się wypracować zaufanie wśród klientów i partnerów. Jest to możliwe ze względu na niezawodne działanie. sklep z elektroniką z PresaShop to był strzał w przysłowiową 10. Każdy właściciel działalności e-commerce wie, że stabilność platformy zakupowej to jeden z priorytetów. Jeżeli zastanawiasz się, czy tego dostawcę wybrać, możemy Ci go polecić z czystym sumieniem.

Sklep Internetowy

Prestaguru.pl – Zaufaj Profesjonalistom !

Support Prestaguru
support@prestaguru.pl


Włącz powiadomienia    OK Nie dziękuję