Skontaktuj się z nami

telefon: +48 888 830 888
mail: biuro@prestaguru.pl

Sklepy internetowe Prestashop

Sklepy internetowe Prestashop

Sklepy internetowe Prestashop

Sklep internetowy powinien być stworzony o odpowiednie narzędzie, które pozwoli na sprawne zarządzanie nim i umożliwi wygodną obsługę klientów. Jednym z ciekawszych wyborów jest Prestashop. Jest to bardzo uniwersalny system zarządzania treścią, który może sprawdzać się zarówno w niewielkich sklepach internetowych, jak i bardzo rozbudowanych. Dostępne dla użytkowników moduły dają możliwość bardzo łatwego i wygodnego dopasowania sklepu pod swoje potrzeby i sprawiają, że założenie funkcjonalnego sklepu nie będzie stanowiło bardzo dużego problemu i będzie bardzo komfortowe. Warto tym samym zainteresować się możliwościami, które daje to właśnie rozwiązanie, które może spełniać wszystkie oczekiwania i sprawdzać się fantastycznie.

Prestashop to jeden z najpopularniejszych systemów zarządzania sklepami

Narzędzie Prestashop jest jednym z najpopularniejszych systemów do zarządzania sklepami, który jest bardzo często wybierany przez wiele osób. Sklepy na całym świecie korzystają z tego rozwiązania i świetnie wpasowują się w wymagania klientów i ich potrzeby. Dodatkowo narzędzie jest dostępne na licencji open source, które gwarantuje, że społeczność programistów stale wprowadza kolejne poprawki do całego systemu. Narzędzie zatem stale się rozwija i odpowiada obecnym trendom w obszarze ecommerce. Pojawiają się również systematycznie nowe moduły, które pozwalają na poszerzanie funkcjonalności oferowanych dla klientów i pozwalają na zaproponowanie im jeszcze lepszej jakości obsługi. Osoby korzystające z tego narzędzia do zarządzania sklepem mogą tym samym wiele na nim zyskać i mogą być bardzo zadowolone z postawienia na to rozwiązanie, które świetnie wpasuje się w oczekiwania i potrzeby.

Obsługa sklepów opierających się o Prestashop jest bardzo intuicyjna

Sklepy internetowe opierające się o Prestashop są bardzo intuicyjne w obsłudze i pozwalają osobom bez wiedzy technicznej poradzić sobie z wprowadzaniem nowych funkcjonalności. System jest dostępny w polskiej wersji językowej, a liczne poradniki dotyczące obsługi dają możliwość bardzo łatwego poznania wszystkich funkcjonalności tego właśnie narzędzia. Bardzo łatwo przygotować się zatem do sprawnego zarządzania sklepem i jego prawidłowej obsługi. Nie ma zatem konieczności wynajmowania przedsiębiorstw specjalizujących się w zarządzaniu sklepami opierającymi się o tą platformę. Tym samym można zaoszczędzić i sprawić, że wejście w biznes ecommerce będzie wiązało się z jeszcze mniejszymi kosztami.

Support Prestaguru
support@prestaguru.pl


Włącz powiadomienia    OK Nie dziękuję