Skontaktuj się z nami

telefon: +48 888 830 888
mail: biuro@prestaguru.pl

Ułatw zakładanie konta w sklepie PrestaShop aby zwiększyć ilość zakupów

Ułatw zakładanie konta w sklepie PrestaShop aby zwiększyć ilość zakupów

Ułatw zakładanie konta w sklepie PrestaShop aby zwiększyć ilość zakupów

 

Czy wiesz, że jedną z głównych przeszkód w dokonywaniu zakupów w Internecie jest obowiązek założenia konta przez odwiedzającego i potencjalnego klienta? Dwa rozwiązania są dostępne dla Ciebie:

Po pierwsze, zaoferuj możliwość dokonania zamówienia jako gość. Rzeczywiście, niektórzy użytkownicy Internetu wolą nie być zmuszonymi, aby zakładać konta w Twoim sklepie. Szkoda rezygnować z ich zakupów. Nic prostszego, aby aktywować tę opcję: z poziomu back-office należy przejść do konfiguracji menu > ustawienia sklepu > ustawienia zamówienia, a następnie aktywować opcję zamówienia ekspresowego (bez zakładania konta).

Kolejną opcją ułatwiającą tworzenie konta jest integracja rozwiązania do logowania poprzez serwisy społecznościowe. Pozwoli to na zwiększenie współczynnika konwersji poprzez umożliwienie klientom łatwej rejestracji i identyfikacji poprzez ich ulubione konto społecznościowe: Facebook, PayPal, Amazon, Google lub Twitter, oszczędzając tym samym czas.

 

Moduły PrestaShop  – napisz do nas i dowiedz się jakie moduły ułatwią twoim klientom zakładanie konta w Twoim sklepie Prestashop

 

NAPISZ DO NAS:  guru@prestaguru.plWłącz powiadomienia    OK Nie dziękuję