PrestaShop SEO Redação de mídia social
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

PrestaShop SEO Redação de mídia social

cena za jeden post

30,00 zł Sem IVA

30,00 zł Sem IVA

help_outlineAsk about product
PrestaShop SEO Redação de mídia social

PrestaShop SEO Redação de mídia social

 

Social media copywriting

Prowadzenie konta na profilu społecznościowych, takim jak np. Facebook wydaje się stosunkowo łatwym zadaniem. Jednak nie zawsze tak jest w rzeczywistości. Okazuje się bowiem często, że z czasem pomysły na nowe posty się kończą, a i czasu coraz mniej na to, aby szukać inspiracji, pisać posty i "przystrajać" je emotkami. Właśnie dlatego coraz częściej firmy zlecają pisanie postów copywriterom. Usługa ta cieszy się coraz większą popularnością, więc może i Ty miałbyś ochotę z niej skorzystać?

Wpisy, które upubliczniane są w social media, rządzą się swoimi prawami. Podstawą jest to, że stawiają one na interakcję z odbiorcami. Dlatego np. dużo jest w nich bezpośrednich zwrotów do odbiorców oraz zachęt do pozostawienia po sobie śladu w postaci polubienia, udostępnienia czy też kliknięcia w link znajdujący się w treści. Posty muszą być konkretne i rzeczowe, ponieważ z pewnością żaden użytkownik Facebooka nie będzie czytał rozprawki. Jakie jeszcze cechy wyróżniają social media copywriting?

1. Wykorzystywanie w tekście podkreśleń oraz wypunktowań.

2. Warto wpis urozmaicić emotikonami - jednak zdecydowanie nie należy ich nadużywać.

3. Publikacja zawsze powinna odbyć się wraz z przygotowaną specjalnie do postu grafiką. W innym wypadku szanse na przyciągnięcie odbiorców są niewielkie.

Nie masz czasu prowadzić swoich portali w social media? Chętnie przygotujemy dla Ciebie treści postów. A nawet jeśli będziesz chciał, wrzucimy je na Twój profil po otrzymaniu dostępów. Dowiedz się więcej szczegółów - zapraszamy do kontaktu.

COPYSEO8
888 Itens