Administracja sklepem PrestaShop - PAKIET ROZBUDOWANY
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Administrarea magazinului PrestaShop - PACHET EXTINS

Administrarea și gestionarea magazinului online Prestashop - COMANDAȚI ACUM

1.499,00 zł Fara TVA

1.499,00 zł Fara TVA

help_outlineAsk about product
Administrarea magazinului PrestaShop - PACHET EXTINS

Administrarea magazinului PrestaShop - PACHET EXTINS

 

Administracja sklepem PrestaShop – pakiet rozbudowany

Administracja sklepem PrestaShop może zostać wyraźnie ułatwiona poprzez skorzystanie z naszego pakietu, który zawiera wykonywanie wszystkich najważniejszych prac w zakresie administracji. Jesteśmy w stanie udzielić rzetelnego wsparcia w obszarze zarządzania całą platformą i serdecznie zapraszamy do zainteresowania się proponowanymi przez nas usługami. Pakiet rozbudowany administracji sklepem to propozycja dla właścicieli średnich i dużych sklepów internetowych. Osób, które potrzebują szczególnie rozbudowanej usługi, która idealnie wpasuje się w potrzeby i wymagania wszystkich osób. Gorąco zachęcamy tym samym do wybrania naszej pomocy i rozwiązań, które oferujemy dla wszystkich właścicieli sklepów.

Pomoc w wielu kwestiach technicznych

Wybierając pakiet administracji sklepem nasi klienci mogą liczyć na otrzymanie rzetelnej pomocy w wielu kwestiach związanych z zarządzaniem platformą sprzedażową. Jesteśmy w stanie w przypadku sklepu zaproponować wartościowe usługi, które świetnie wpasują się w oczekiwania i spełnią wszystkie potrzeby zainteresowanych. Profesjonalnie podchodzimy do zleconych nam prac i gwarantujemy ich realizację przez specjalistów, którzy świetnie znają narzędzie PrestaShop. W ramach pakietu rozbudowanego klient otrzymuje aż 720 minut miesięcznie, w których możemy zająć się wieloma zadaniami związanymi z obsługą sklepu. Możemy przeprowadzić bezpiecznie aktualizacje samego narzędzia, jak i poszczególnych modułów. Dzięki temu sklep będzie działał o wiele lepiej i zakupy w nim będą bezpieczne. Dla nowych sklepów w ramach pakietu oferujemy kompleksową konfigurację całej platformy i dostosowanie jej do obowiązujących standardów. Klienci pakietu mogą także liczyć, że naprawimy wszelkie błędy, które mogą wystąpić na stronie. Dzięki temu przywrócimy ją do znakomitego działania i możliwości dalszej sprzedaży poprzez sklep internetowy. Naprawa błędów sklepu jest naszą specjalnością.

Zawsze profesjonalnie podchodzimy do zleceń

Posiadacze pakietu rozbudowanego mogą kontaktować się z nami poprzez wiadomości email lub skorzystać z konsultacji telefonicznych. Dbamy o to, aby zawsze być dostępnym dla naszych klientów i proponować im rzetelną pomoc w każdej sytuacji. Zadowolenie klienta ma dla nas kluczowe znaczenie i z tego zawsze podchodzimy profesjonalnie do wszystkich zgłoszeń. Zawsze zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie w przypadku wystąpienia konkretnych problemów.

Wybierz najbardziej rozbudowany pakiet administracji sklepem PrestaShop

Pakiet rozbudowany jest najwyższym w naszej ofercie administracji sklepem i zawiera wszystko co niezbędne do sprawnego zarządzania nim. W ramach tego pakietu możesz wykorzystać aż 720 minut na zlecanie nam prac i konsultacje z nami. Zawsze możesz tym samym liczyć na profesjonalne wsparcie, które sprawdzi się znakomicie i spełni wszystkie oczekiwania. Daj sobie zatem możliwość sprawnego zarządzania sklepem i wybierz usługi najlepszych ekspertów, którzy na rynku działają od długiego czasu i oferują profesjonalną pomoc dla zainteresowanych osób. Wybierz nasze usługi objęte pełną gwarancją najwyższej jakości.

PrestaShop - Zaufaj Profesjonalistom !Porównaj wszystkie nasze pakiety PODSTAWOWY, OPTYMALNY, ROZBUDOWANYilość: 720 min/mieś
umowa: na 3 miesięcy
konfiguracja sklepu: TAK
aktualizacja sklepu: TAK
aktualizacja modułów: TAK
pomoc techniczna: TAK
konsultacje mailowe: TAK
konsultacje telefoniczne: TAK
PRESTAADMIN03
88888888 Produse
Czas trwania umowy
3 miesiące
Ilość minut w pakiecie
720