Skontaktuj się z nami

telefon: +48 888 830 888
mail: biuro@prestaguru.pl

Bezpieczne pozycjonowanie sklepu PrestaShop

pozycjonowanie-seo-sklepu-prestashop-prestaguru-2

Bezpieczne pozycjonowanie sklepu PrestaShop

Bezpieczne pozycjonowanie sklepu PrestaShop

Kiedy słyszy się o pozycjonowaniu, być może momentalnie ma się wtedy przed oczami stronę Google z wynikami wyszukiwania. Jest to jak najlepsze skojarzenie, ale wiele osób zapomina, że działania z zakresu SEO mogą przynieść tak samo wiele dobrych efektów, jak i złych. Jak ustrzec się przed tymi negatywnymi efektami, prowadząc sprzedaż online opartą na PrestaShop?

Fachowa pomoc od pierwszego dnia sprzedaży online opartej na PrestaShop

Chcąc uniknąć sytuacji, kiedy sklep PrestaShop dostaje filtry od Google, najlepiej już od samego początku zdecydować się na skorzystanie z usług fachowca. Ekspert oferujący pozycjonowanie PrestaShop dokładnie wie, jakie działania należy wykonać, by struktura serwisu odpowiadała wymaganiom tej wyszukiwarki.

Poza tym fachowiec zajmujący się wyłącznie działaniami SEO, których potrzebują właściciele sklepów PrestaShop, może wykonać swoją pracę szybko i efektywnie. Z drugiej jednak strony jego oferta może być kosztowna i to niezależnie od tego, czy z jego usług ma zamiar skorzystać początkujący e-commerce PrestaShop, czy z większym stażem. Dla e-biznesmena, który dopiero zaczyna, usługi takiego specjalisty mogą być zbyt kosztowne. Niemniej inwestując w taką pomoc, wie, że dobrej jakości usługi nie będą narażać sklepu na straty wynikające z niekorzystnych działań SEO.

Co wybrać, jeśli ekspert od pozycjonowania PrestaShop jest poza zasięgiem?

Może się zdarzyć, że w okolicy nie znajdzie się osoby, która byłaby w stanie profesjonalnie zająć się pozycjonowaniem PrestaShop. Nie zawsze udaje się wszystko dopracować online, jeśli właściciel e-commerce nie potrafi fachowo określić, na czym polega problem. Nie oznacza to jednak, że e-biznesmen jest skazany na samego siebie. Może wybrać jeden z dostępnych pakietów SEO, które są przeznaczone właśnie sklepom PrestaShop.

Korzystając z takiego rozwiązania, można zapłacić znacznie mniej, wybierając albo wersję podstawową, optymalną, albo rozbudowaną. Nawet jeśli skorzysta się z najdroższej opcji, nie będzie to jeszcze taki wydatek, jaki mógłby sobie policzyć dedykowany specjalista. Otrzymuje się zaś w takim zakresie szerokie wsparcie związane z SEO PrestaShop.

Pakiet pozycjonowania dla sklepu PrestaShop to także wsparcie ze strony dedykowanych ekspertów, którzy zajmują się takim SEO na co dzień. Niższa cena wynika stąd, że zakres usług jest precyzyjnie wyszczególniony. Praktycznie każdy e-przedsiębiorca może stwierdzić, iż taka pomoc mu w zupełności wystarczy. Jego e-commerce może osiągnąć dobry ranking w Google pod najważniejsze frazy, a do tego struktura sklepu będzie zoptymalizowana.

Natomiast dzięki fachowej analizie i link buildingowi strona główna i wybrane podstrony serwisu PrestaShop mogą długo zachować wysoką pozycję w wyszukiwarce. Pakiet SEO PrestaShop to bezpieczny i niezawodny sposób.

 

Optymalizacja sklepu PrestaShop

Support Prestaguru
support@prestaguru.pl


Włącz powiadomienia    OK Nie dziękuję