Skontaktuj się z nami

telefon: +48 888 830 888
mail: biuro@prestaguru.pl

Migracja PrestaShop – szybko, profesjonalnie i tanio

woocommerce-do-prestashop-migracja

Migracja PrestaShop – szybko, profesjonalnie i tanio

Migracja PrestaShop – szybko, profesjonalnie i samodzielnie

PrestaShop to doskonały skrypt, który pozwala na profesjonalne zarządzanie sklepem e-commerce w prosty sposób. Dzięki niemu można oferować szeroki wachlarz produktów czytelnie i komfortowo dla zamawiających. PrestaShop to również doskonałe zaplecze dla pozycjonera, ponieważ z nim działania SEO stają się lepiej zorganizowane i bardziej skuteczne. Do tego w ogóle nie trzeba ponosić za nie kosztów. Każda kolejna wersja PrestaShop oferuje jeszcze więcej możliwości, pojawiają się też kolejne funkcjonalności i udoskonalenia. Opłacalna jest więc migracja presta

Przeniesienie poprzedniej wersji PrestaShop na wyższy poziom nie musi być takim zadaniem, z jakim ciężko będzie sobie poradzić. Na naszej stronie jest dostępny pakiet, który w 100 procentach ułatwia cały proces. Z pomocą przychodzi kreator, który pozwala krok po kroku przejść przez aktualizację, dzięki czemu nie ma ryzyka wystąpienia jakiegokolwiek błędu, czy pominięcia ważnych aktualizacji. Migracja prestashop jest zatem naprawdę komfortowa, ponieważ zupełnie nie trzeba się znać na kwestiach technicznych, czy programowaniu.

Dzięki pakietowi, który proponujemy, możesz samodzielnie dokonać migracji do najnowszej wersji skryptu PrestaShop. Jeśli chcesz poznać szczegóły, co zawiera najnowsza aktualizacja Presta, możesz znaleźć informacje na naszej stronie. Możesz liczyć między innymi na pełne zabezpieczenie Twoich plików zanim podejmiesz się przeniesienia ich na nowszą wersję. Za pomocą tego pakietu migracja prest dotyczy np. produktów i kategorii, zamówień, danych teleadresowych klientów oraz pracowników i wiele więcej. O wszystkim dowiesz się z naszej strony internetowej.  Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą propozycją. Wierzymy, że jest to najprostszy sposób na wdrożenie najnowszego skryptu w Twoim e-commerce.

Poniżej zestaw dostępnych migracji do PrestaShop

OpenCart do PrestaShop – Migracja

Woocommerce do PrestaShop – Migracja

Magento do PrestaShop – Migracja

Shopify do PrestaShop – Migracja

VirtueMart do PrestaShop – Migracja

osCommerce do PrestaShop – Migracja

CS-Cart do PrestaShop – Migracja

Drupal do PrestaShop – Migracja

X-Cart do PrestaShop – Migracja

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą PrestaGruru

 

 

Support Prestaguru
support@prestaguru.pl


Włącz powiadomienia    OK Nie dziękuję