Administracja sklepem PrestaShop - PAKIET PODSTAWOWY
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Administrácia obchodu PrestaShop - ZÁKLADNÝ BALÍK

Administrácia a správa internetového obchodu Prestashop - OBJEDNAŤ TERAZ

499,00 zł Bez DPH

499,00 zł Bez DPH

help_outlineAsk about product
Administrácia obchodu PrestaShop - ZÁKLADNÝ BALÍK

Administrácia obchodu PrestaShop - ZÁKLADNÝ BALÍK

 

Administracja sklepem PrestaShop – pakiet podstawowy

Zarządzanie sklepem internetowym to nie lada wyzwanie, które może zająć bardzo dużo czasu. Można sobie jednak ułatwić administrowanie całą platformę i sprawienie, że będzie ona działała znakomicie. Pozwala na to nasz pakiet administracji sklepem PrestaShop. W wersji podstawowej klient otrzymuje 180 minut do wykorzystania w przeciągu miesiąca. W razie wystąpienia jakichkolwiek trudności lub braku czasu może z powodzeniem oddelegować do nas konkretne zadania. Gwarantujemy rzetelne podejście do zleconych nam zadań i pełen profesjonalizm. Wybierz zatem najlepszą dla siebie pomoc, która wpasuje się w potrzeby i która spełni wszystkie wymagania klientów.

Twoim sklepem zajmą się najlepsi specjaliści

W naszym przedsiębiorstwie zatrudniamy jedynie najlepszych specjalistów z obszaru administracji sklepami. Nasi fachowcy posiadają doświadczenie w tym zakresie i doskonale odnajdują się w obsłudze tego właśnie narzędzia. W związku z tym wybranie naszej pomocy i usług świadczonych przez naszą firmę będzie bardzo korzystne i przełoży się na czerpanie dużego zadowolenia z wybrania dla siebie pakietu dotyczącego administracji. W ramach pakietu profesjonalnie podejdziemy do zarządzania sklepem i skupimy się na tym, aby działał on w pełni prawidłowo. Zadowolenie klienta ma dla nas kluczowe znaczenie i zawsze koncentrujemy się na oferowaniu usług na najwyższym poziomie. Dokładamy wszelkich starań, aby proponowana przez nas pomoc mogła spełniać wszystkie oczekiwania.

Co zawiera się w podstawowym pakiecie administracji?

W ramach podstawowego pakietu administracji możesz liczyć na naszą fachową pomoc w bardzo wielu kwestiach związanych z zarządzaniem sklepem. Jesteśmy w stanie przeprowadzić konfigurację całej platformy w taki sposób, aby spełniała ona wszystkie oczekiwania klienta. Wykonujemy także aktualizacje samego narzędzia Prestashop jak i poszczególnych modułów. Aktualizacje zawsze wykonujemy bezpiecznie i nie doprowadzamy do przestojów w działaniu samego sklepu. W ramach pakietu możesz liczyć także, że usuniemy wszelkie błędy, które mogą wystąpić w sklepie. Naprawa błędów sklepu jest przez nas realizowana bardzo sprawnie i na najwyższym możliwym poziomie. Zawsze masz tym samym pewność, że uzyskasz wsparcie bez względu na to co się dzieje z samym sklepem.

Uczyń zarządzanie sklepem o wiele prostszym

Dzięki nam wiedza techniczna przy zarządzaniu sklepem nie jest już konieczna. Pakiet podstawowy dający 180 minut do wykorzystania w miesiącu to gwarancja tego, że w przypadku bardziej skomplikowanych zadań można będzie liczyć na naszą pomoc i wsparcie. Zawsze udzielimy rzetelnych porad w zakresie rozwiązywania problemów technicznych i doradzimy w jaki sposób do nich należy podchodzić. Nie zwlekaj zatem i wybierz nasz pakiet, który spełni wszystkie oczekiwania. Każdy właściciel sklepu z pewnością będzie zachwycony możliwościami oferowanymi przez pakiet i z przyjemnością będzie z niego korzystał.PrestaShop - Zaufaj Profesjonalistom !

Porównaj wszystkie nasze pakiety PODSTAWOWY, OPTYMALNY, ROZBUDOWANYilość: 180 min/mieś
umowa: na 12 miesięcy
konfiguracja sklepu: TAK
aktualizacja sklepu: TAK
aktualizacja modułów: TAK
pomoc techniczna: TAK
konsultacje mailowe: TAK
konsultacje telefoniczne: NIE
PrestaGuru
PRESTAADMIN01
88888887 položky
Czas trwania umowy
12 miesięcy
Ilość minut w pakiecie
180
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: