Sklep PrestaShop na Facebook'u - darmowy moduł PrestaShop 1.7
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Sklep PrestaShop na Facebook'u - darmowy moduł PrestaShop 1.7

PrestaShop sklep na Facebook'u - moduł 

0,00 zł Bez PDV-a

0,00 zł Bez PDV-a

help_outlineAsk about product
Sklep PrestaShop na Facebook'u - darmowy moduł PrestaShop 1.7

Sklep PrestaShop na Facebook'u - darmowy moduł PrestaShop 1.7

 

Wykorzystaj w pełni kanały niezbędne do rozwoju swojej firmy: Facebook i Instagram. Bez wysiłku zintegruj ekosystem Facebooka ze swoim sklepem internetowym i zwróć się do nowych odbiorców, tworząc ruch i zwiększając sprzedaże już dziś.

Moduł zwiększa widoczność w sieciach społecznościowych i optymizuje płatne pozycjonowanie (SEM - SEA) Twojego katalogu moduł Pozwala na pozyskanie nowych klientów

Oferuje łatwy sposób wystawiania produktów na Facebooku i Instagramie, znajdowania potencjalnych nabywców i mierzenia wyników.

Widoczność

Znajdź nowych klientów: skorzystaj z mocy Piksela Facebooka wzbogaconego o interfejs API konwersji, aby dotrzeć do nowych odbiorców, od których można spodziewać się, że będą dokonywać zakupów.

PRZYCIĄGNIJ WŁAŚCIWYCH ODBIORCÓW z FACEBOOKA do PRESTASHOP

Zwiększ zasięg swojego sklepu internetowego dzięki przedstawieniu swoich produktów 1,7 mld użytkowników Facebooka i Instagrama dziennie.

ZWIĘKSZ JAKOŚĆ RUCHU W SWOIM E-SKLEPIE PRESTASHOP POZYSKUJĄC RUCH Z FACEBOOK

Przyjmij ukierunkowaną strategię pozyskiwania za pomocą podobnych odbiorców i dynamicznych reklam. Przyciągnij nowych nabywców dzięki automatycznemu tworzeniu skutecznych reklam za pomocą swojego katalogu.

Konwersja

Dokonuj pomiaru swoich wyników: Mierz skuteczność marketingu i reklam oraz zyskuj informacje o tym, w jaki sposób narzędzia Facebooka wpływają na ruch i wyniki Twojej witryny internetowej.

PRZEKSZTAŁCAJ ODWIEDZAJĄCYCH Z FACEBOOKA W NABYWCÓW.

Nie potrzebujesz wiedzy kodera do zainstalowania i skonfigurowania funkcji Piksela Facebooka.

 Z łatwością mierz skuteczność swoich kampanii dzięki śledzeniu, optymalizując strategię marketingową i zwiększając swoje sprzedaże.

POPRAW SWOJĄ PRAKTYKĘ W ZAKRESIE ZAKUPÓW.

Zapewnij swoim klientom bezproblemową obsługę wysokiej jakości. Zaproś ich do odkrycia Twoich produktów i sprawnego składania zamówień na wszystkich typach urządzeń, bezpośrednio za pomocą Twoich publikacji. Usuń ostatnie bariery konwersji, integrując rozmowy z Messengera ze swoim sklepem internetowym.

To proste

Połącz się ze swoimi istniejącymi zasobami na Facebooku, w tym z katalogiem produktów na Facebooku, Pikselem Facebooka, stroną na Facebooku lub utwórz nowe!

Dzięki tym zasobom możesz skorzystać ze sklepów na Facebooku, dynamicznych reklam, a także skonfigurować inne narzędzia potrzebne w handlu bez konieczności kodowania, które pomogą Ci w sprzedaży Twoich produktów.

SCENTRALIZUJ WSZYSTKIE SWOJE KONTA NA FACEBOOKU.

Z łatwością połącz wszystkie swoje konta na Facebooku ze swoim sklepem PrestaShop (Menadżer Firmy – (Facebook Business Manager, Page Facebook, Ad Account, Instagram Business Account).

ZYSKAJ NA CZASIE DZIĘKI AUTOMATYZACJI.

Z łatwością importuj cały katalog swoich produktów PrestaShop na Facebook i Instagram. Twoje aktualizacje są automatycznie zsynchronizowane.

Skontaktuj się z zespołem pomocy technicznej zajmującym się PrestaShop Facebook, wysyłając wiadomość elektroniczną na adres biuro@prestaguru.pl

Dostępny w kilku językach, takich jak: angielski, francuski, włoski, hiszpański, polski, holenderski, portugalski i niemiecki

Od wersji 1.7 PrestaShop do najnowszej

Funkcje

Centralizacja wszystkich Twoich kont na Facebooku i Twojego sklepu PrestaShop w jednym interfejsie

Automatyczna instalacja Piksela i interfejsu API konwersji

Szybki eksport i automatyczna synchronizacja katalogu

Uproszczone tworzenie dynamicznych reklam

Integracja wtyczki Messengera w Twoim e-sklepi

Rekomendacja

Łatwość korzystania: nie jest wymagana żadna wiedza techniczna

PRESTAMODFree04
88888463 Kom.