Skontaktuj się z nami

telefon: +48 888 830 888
mail: biuro@prestaguru.pl

Darmowe szablony Prestashop

Darmowe szablony Prestashop

Darmowe szablony Prestashop

Darmowe szablony Prestashop

Własny sklep internetowy może być świetnym pomysłem na biznes i może generować spore przychody pod warunkiem odpowiedniego przygotowania całej platformy. Jednym z kluczowych elementów sklepu jest jego odpowiedni wygląd. Dlatego też szablon, na którym oparta zostanie platforma sprzedażowa powinien zostać odpowiednio wybrany. To właśnie elementy graficzne są pierwszymi, które rzucają się w oczy użytkownikom sklepu i mają wpływ na to w jaki sposób odbierają oni platformę sprzedażową. Nieodpowiedni wygląd sklepu może wpływać na to, że już na samym początku obcowania z nim klienci opuszczą stronę. Doradzamy zatem czym kierować się podczas wyboru szablonu i jak zdecydować się na taki, który będzie odpowiedni dla rodzaju prowadzonego przedsiębiorstwa.

Postaw na możliwie najprostsze szablony

Wygląd sklepu powinien być możliwie prosty i intuicyjny w obsłudze dla użytkowników. Proste i czytelne elementy dostępne na stronie będą uatrakcyjniały robienie zakupów na platformie. Twórcy najciekawszych szablonów doskonale o tym wiedzą i tworzą zoptymalizowane rozwiązania dla swoich klientów, które mogą spełniać ich oczekiwania. Opracowują szablony dla sklepów internetowych, które są w stanie wpasować się w wymagania wszystkich osób i sprawdzić się rewelacyjnie. Poszukując inspiracji dla siebie można nawet przejrzeć oferty konkurencyjnych przedsiębiorstw. Na tej podstawie łatwiej będzie doprecyzować własne oczekiwania i sprawdzić z jakich rozwiązań korzysta konkurencja.

Przykłady najciekawszych darmowych szablonów graficznych

Prezentujemy najciekawsze szablony, które pozwalają na tworzenie funkcjonalnych sklepów internetowych, które będą dostosowane do obecnych trendów.

NextPress Free

Pierwszy proponowany przez nas szablon świetnie sprawdzi się dla sklepów odzieżowych. W szablonie dostępne są wszystkie najważniejsze elementy, które są przydatne w nowoczesnych sklepach. Dodatkowo istnieje możliwość zainstalowania dodatkowych modułów, które jeszcze bardziej rozszerzą możliwości całej platformy i wpłyną na to, że prowadzenie sklepu będzie o wiele przyjemniejsze. Całość jest przy tym responsywna i poprawnie wyświetla się na urządzeniach mobilnych. Niewątpliwą zaletą szablonu jest fakt, że możliwości personalizacji go pozwalają na lepsze dopasowanie całości do swoich indywidualnych potrzeb.

Car audio

Kolejny szablon kierowany jest do stworzenia sklepów motoryzacyjnych. Biało-czarna kolorystyka wygląda bardzo dobrze i pozwala na wyeksponowanie oferowanych towarów. Tutaj również możliwe jest zainstalowanie modułów rozszerzających możliwości sklepu i wpływających na wygodniejsze prowadzenie go.

Everprest Free

Ostatnie prezentowane przez nas rozwiązanie to szablon do stworzenia sklepu odzieżowego. Całość jest stworzona w jasnej kolorystyce, aby nie rozpraszać uwagi użytkowników i pozwolić im skoncentrować się na oferowanych produktach. Szablon obsługuje oczywiście wszystkie moduły, które powinny znaleźć się w nowoczesnym sklepie internetowym.

Support Prestaguru
support@prestaguru.pl


Włącz powiadomienia    OK Nie dziękuję