Skontaktuj się z nami

telefon: +48 888 830 888
mail: biuro@prestaguru.pl

Szablony PrestaShop – sklep ze zdrową żywnością

sklep ze zdrowa zywnoscia warzywa i owoce szablon sklepu prestashop 17

Szablony PrestaShop – sklep ze zdrową żywnością

Sklep ze zdrową żywnością – moja historia

Znajomi odkąd pamiętam, mówili że mam przysłowiowego „świdarski dać mi zawodowe spełnienie. Bardzo długo zastanawiałam się co chcę w życiu robić. Od samego początku wiedziałam, ze chcę pracować na własnych zasadach. Tak powstał mój pierwszy własny sklep ze zdrową żywnością.

Zdrowie na talerzu

Jako dziecko uwielbiałam towarzyszyć rodzicom, którzy są rolnikami w ich codziennej pracy. Własny ogródek warzywny, zwierzęta gospodarskie, przepyszne jedzenie przygotowywane przez mamę i babcie. Te niesamowite obrazy towarzyszą mi we wspomnieniach i do dnia dzisiejszego uwielbiam wracać do mamy i taty w rodzinne strony. Te niesamowite zapachy, smaki dzieciństwa i możliwość towarzyszenia dziadkom w wytwarzaniu własnych przetworów, serów i masła sprawiły, że nawet po przeprowadzce do dużego miasta nie chciałam rezygnować z tego co lokalne, ekologiczne i zdrowe.

Właśnie ta chęć zabrania ze sobą nawyków i wszystkiego co najlepsze z rodzinnego domu zainspirowała mnie do otworzenia własnego biznesu, który będzie „kręcił się” wokół smacznego jedzenia. Przyznaję, jak mówiłam znajomym i bliskim o tym pomyśle, to nie pałali zbytnim optymizmem. Pomysł już był, ale skąd pozyskać dostawców i klientów? Postanowiłam zakasać rękawy i zabrałam się do dzieła. Za motto wzięłam sobie słowa babci, która często powtarzała, że „nic się nie zmienia tylko od siedzenia”, a że nigdy nie lubiłam się ograniczać, zdecydowałam się na prowadzenie biznesu w sieci.

Sklep ze zdrową żywnością: PrestaShop i do dzieła!

Chciałam, żeby mój sklep ze zdrową żywnością był nie tylko atrakcyjny pod względem wizualnym, ale także intuicyjny w obsłudze i przyjazny dla użytkownika. PrestaShop daje mi możliwość decydowania o wszystkich czynnikach, które przekładają się na funkcjonalność.  Niestandardowy pokaz slajdów, galeria ze zdjęciami czy możliwość dodawania komentarzy pod produktami to tylko kilka z wielu zalet, które sprawiły, że zdecydowałam się na tą platformę zakupową.

Ze względu na to, że zawsze zależało mi na tym, żeby swoje usługi świadczyć nie tylko dla klientów indywidualnych, ale także biznesowych wiedziałam, że sklep ze zdrową żywnością z PrestaShop to będzie bardzo dobry wybór. Wygodę nawiązywania kontaktów umożliwia sprawny i niezawodny formularz kontaktowy – to właśnie on jest pierwszym narzędziem, które wykorzystują klienci zainteresowani współpracą lub potrzebujący pomocy. Łatwa możliwość połączenia z pocztą e-mail sprawia, że wszystkie najważniejsze kontakty i sprawy mam w jednym miejscu.

Być w kontakcie

Sklep ze zdrową żywnością z PrestaShop daje możliwość skorzystania z wielu opcji usprawniających działanie biznesu. Jedną z nich jest możliwość zapisu do newslettera – to bardzo popularny sposób informowania o nowościach w ofercie i kuszenia promocjami zwłaszcza tych kupujących, którzy ostatnie zakupy robili już jakiś czas temu. Ze względu na działania promocyjne lubię łatwe przełączanie się między Facebookiem i sklepem oraz innymi mediami społecznościowymi.

Tags:
Support Prestaguru
support@prestaguru.pl


Włącz powiadomienia    OK Nie dziękuję