AUDYT PRESTASHOP

Audyt PrestaShop

Twój sklep ma problem z pozyskiwaniem nowych klientów? Strona wyświetla się bardzo nisko w wynikach wyszukiwania? Możliwe, że występują na niej poważne błędy, które wpływają na gorsze działanie całego sklepu. W celu ich usunięcia wybierz ofertę naszego przedsiębiorstwa, które specjalizuje się w realizowaniu prac naprawczych i świadczy bardzo profesjonalną pomoc dla wszystkich klientów. Świadczymy usługi audytu PrestaShop, które polegają na dokładnej analizie wszystkich najważniejszych elementów. Przedstawimy wszystkie problemy, które mogą występować na stronie i część z nich natychmiast rozwiążemy. Dzięki temu szybko zauważysz pozytywne efekty przeprowadzonych przez nas prac i będziesz mógł cieszyć się zdecydowanie lepiej działającym sklepem.

Audyt jest realizowany przez naszych ekspertów od PrestaShop. Specjaliści z różnych dziedzin są w stanie wspólnymi siłami przeprowadzić kompletną analizę sklepu i wytypować wszystkie występujące problemy. Dzięki temu będziesz dokładnie wiedział co nie działa poprawnie i dlaczego Twój sklep boryka się z konkretnymi problemami.

Postaw na najlepsze usługi i pomoc ekspertów, którzy udzielą fachowego wsparcia. Wybierz ekspertów, którzy działają na rynku od długiego czasu i którzy świadczą bardzo rzetelne usługi. Wybierz jeden z naszych pakietów i ciesz się z dokładnej analizy Twojego sklepu PrestaShop.

Prestashop denetimi - genişletilmiş paket
Sitenizi hızlandırmak, mağaza ziyaretçi-müşteri oranınızı artırmanıza ve reddedilme oranınızı azaltmanıza yardımcı olacaktır. Hızınızı artırın, daha fazla müşteri kazanın!
zł4.500,00
Prestashop denetimi - en uygun paket
Sitenizi hızlandırmak, mağaza ziyaretçi-müşteri oranınızı artırmanıza ve reddedilme oranınızı azaltmanıza yardımcı olacaktır. Hızınızı artırın, daha fazla müşteri kazanın!
zł2.300,00
Prestashop denetimi - temel paket
Sitenizi hızlandırmak, mağaza ziyaretçinizin müşteriye dönüşme oranını artırmanıza ve reddedilme oranınızı azaltmanıza yardımcı olacaktır. Hızınızı artırın, daha fazla müşteri kazanın!
zł1.200,00
ÖN DENETİM - MAĞAZA OPTİMİZASYONU VE HIZLANDIRMA
Sitenizi hızlandırmak, alışveriş yapanların müşteriye dönüşme oranını artırmanıza ve reddedilme oranınızı azaltmanıza yardımcı olacaktır. Hızınızı artırın, daha fazla müşteri kazanın!
zł500,00